Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На засіданні постійної комісії розглянули низку питань щодо охорони здоров’я та соціального захисту населення Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

У роботі комісії взяли участь голова організаційного комітету, член «Всеукраїнського союзу ветеранів АТО» Юрій Козак, директор комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» Сергій Якубовський.

Постійна комісія розглянула і підтримала проект рішення «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення величини прожиткового мінімуму до рівня мінімальної заробітної плати».

Комісією погоджено клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України директора комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку».

Під час зібрання депутати обговорили також рішення 12 сесії Чернігівської обласної Ради 7 скликання від 28 березня 2018 року № 96-12/VІІ «Про Звернення депутатів Чернігівської обласної Ради до Верховної Ради України, обласних рад щодо розвитку фармацевтичного самоврядування в Україні», інформацію взяли до відома.

Окрім того, комісією були розглянуті звернення та пропозиції громадян. За результатами обговорення питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

 

 

Повернутись Створено: 18 квітня 2018 року, 17:58 Переглядів: 405

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація