Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На засіданні постійної комісії розглянули низку питань щодо охорони здоров’я та соціального захисту населення Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

У роботі комісії взяли участь голова організаційного комітету, член «Всеукраїнського союзу ветеранів АТО» Юрій Козак, директор комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» Сергій Якубовський.

Постійна комісія розглянула і підтримала проект рішення «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення величини прожиткового мінімуму до рівня мінімальної заробітної плати».

Комісією погоджено клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України директора комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку».

Під час зібрання депутати обговорили також рішення 12 сесії Чернігівської обласної Ради 7 скликання від 28 березня 2018 року № 96-12/VІІ «Про Звернення депутатів Чернігівської обласної Ради до Верховної Ради України, обласних рад щодо розвитку фармацевтичного самоврядування в Україні», інформацію взяли до відома.

Окрім того, комісією були розглянуті звернення та пропозиції громадян. За результатами обговорення питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

 

 

Повернутись Створено: 18 квітня 2018 року, 17:58 Переглядів: 442

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація