23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На засіданні постійної комісії розглянули низку питань щодо охорони здоров’я та соціального захисту населення Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

У роботі комісії взяли участь голова організаційного комітету, член «Всеукраїнського союзу ветеранів АТО» Юрій Козак, директор комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» Сергій Якубовський.

Постійна комісія розглянула і підтримала проект рішення «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення величини прожиткового мінімуму до рівня мінімальної заробітної плати».

Комісією погоджено клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України директора комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку».

Під час зібрання депутати обговорили також рішення 12 сесії Чернігівської обласної Ради 7 скликання від 28 березня 2018 року № 96-12/VІІ «Про Звернення депутатів Чернігівської обласної Ради до Верховної Ради України, обласних рад щодо розвитку фармацевтичного самоврядування в Україні», інформацію взяли до відома.

Окрім того, комісією були розглянуті звернення та пропозиції громадян. За результатами обговорення питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

 

 

Повернутись Створено: 18 квітня 2018 року, 17:58 Переглядів: 381

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація