Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На засіданні постійної комісії з питань бюджету, економіки та фінансів депутати розглянули 14 питань Роздрукувати

17 березня Галина Якубович провела засідання постійної комісії з питань бюджету, економіки та фінансів. Участь у зібранні взяли заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко, генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лiсогосподарського пiдприємства «Вiноблагролiс» Анатолій Іванець, директори департаментів обласної адміністрації, керівники обласних некомерційних комунальних підприємств.

Першим питанням депутати заслухали заступника директора департаменту фінансів обласної військової адміністрації Олександра Горби про виконання обласного бюджету за 2022 рік.

У звіті було зазначено, що за 2022 рік до обласного бюджету (загальний і спеціальний фонди) надійшло доходів без міжбюджетних трансфертів у сумі 2 млрд 847 млн 367 тис. 565,18 грн, що становить 123,13% до плану на рік з врахуванням змін. Порівняно з 2021 роком надходження доходів обласного бюджету збільшилось на 25,68%.

Видатки обласного бюджету за 2022 рік (загальний і спеціальний фонди) склали 3 млрд 694 млн 713 тис.126,96 грн, або 68,95% до уточненого плану на рік та зменшилися проти 2021 року на понад 1,5 млрд грн.

Депутати погодили запропонований проєкт рішення та рекомендували розглянути його на сесії обласної Ради.

Члени постійної комісії погодили проєкт рішення обласної Ради «Про трудові відносини з керівником комунального підприємства «Ямпільське районне бюро технічної інвентаризації».  

Генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лiсогосподарського пiдприємства «Вiноблагролiс» Анатолій Іванець прозвітував про результати фінансово-господарської діяльності та виконання фінансового плану комунального підприємства та його дочірніх підприємств за 2022 рік.    

Депутати розглянули та погодили проєкти змінених фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Вінницької обласної Ради на 2023 рік:

– Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І. Пирогова;

– Територіального медичного об’єднання «Вінницький  обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;

– Подільського регіонального центру онкології;

– Вінницького обласного клінічного шкірно-венерологічного центру;

– Хмільницької обласної лікарні відновного лікування;

– Вінницького обласного клінічного медичного реабілітаційного центру ветеранів війни та радіаційного захисту населення;

– Вінницького обласного центру служби крові;

– Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні;

– Вінницького спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки.

Члени постійної комісії погодили використання частини коштів з фонду розвитку: Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М.І. Пирогова на оплату праці з нарахуваннями в сумі понад 15 млн грн; Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні – понад 4,3 млн грн.

Загалом депутати розглянули 14 питань.

Повернутись Створено: 17 березня 2023 року, 11:24

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація