Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На засіданні постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури депутати розглянули 22 питання Роздрукувати

15 січня  під головуванням Андрія Ковальова відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. Участь у роботі взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон,  заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач, заступник начальника обласної військової адміністрації Олександр Піщик, директор департаменту фінансів ОВА Микола Копачевський і начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Сергій Кушнір.  

Члени постійної комісії заслухали та погодили звіт начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова про здійснення обласною військовою адміністрацією делегованих обласною Радою повноважень за ІІ півріччя  2022 року та І півріччя 2023 року. Відповідний проєкт рішення комісія рекомендувала внести на розгляд сесії обласної Ради. Депутати також взяли до відома інформацію про наказ начальника обласної військової адміністрації «Про обласний бюджет».

Постійна комісія підтримала проєкт рішення «Про встановлення коригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання  теплової енергії та постачання гарячої води для бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних організацій комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго» та рекомендувала розглянути його на сесії обласної Ради. 

Депутати погодили проєкт рішення про передачу земельної ділянки площею 9,4 га зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до комунальної власності Гайсинської міської територіальної громади. «Абсолютно необхідним» назвав це рішення перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон.

- Земельна ділянка передається до комунальної установи, яка безпосередньо буде займатися питаннями реабілітації військовослужбовців – учасників бойових дій, які проживають не тільки на території Гайсинської громади, а й в інших громадах  Вінницької області, - сказав Володимир Кістіон. -  Ми прекрасно розуміємо, що війна завершиться нашою перемогою, і велика кількість військових повернеться додому й буде потребувати окремої уваги, реабілітації та адаптації. Ініціатива Гайсинської громади заслуговує на повагу та підтримку.  Думаю, що рішення буде підтримано й на пленарному засіданні обласної Ради.

Члени постійної комісії також схвалили передачу з оперативного управління Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву системи опалення  комунальному некомерційному підприємству «Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр Вінницької обласної Ради».

Крім того, депутати підтримали внесення змін до Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. Зокрема, ці зміни стосуються передачі (розподілу) лікарських засобів, виробів медичного призначення (в тому числі медичне обладнання) та допоміжних засобів до них, продуктів харчування з балансу на баланс підприємств, установ, та організацій, які відносяться до об’єктів медицини. Це питання рекомендовано внести до порядку денного сесії обласної Ради.

Загалом члени постійної комісії розглянули  22 питання порядку денного. У більшості з них йшлося про управління об`єктами комунальної власності та їхнє ефективне використання – оренду приміщень, передачу, приймання та списання майна.

 

 

Повернутись Створено: 15 січня 2024 року, 14:19

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація