Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На засіданні постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури депутати розглянули 41 питання Роздрукувати

21 травня під головуванням Андрія Ковальова відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. Участь у роботі взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон,  заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач,  начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Сергій Кушнір, перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна, директори департаментів і  начальники управлінь обласної  військової адміністрації та виконавчого апарату обласної Ради.  

Депутати заслухали інформацію заступника начальника ОВА Олександра Піщика про експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.  

Постійна комісія розглянула звернення начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Сергія Кушніра щодо механізму розв`язання ситуації, що склалася в обласних ветеранських громадських організаціях із оплатою за оренду офісних приміщень та за користування комунальними послугами. Депутати запропонували департаменту фінансів, департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА та начальнику управління спільної комунальної власності територіальних громад області Сергію Кушніру спільно напрацювати рішення щодо механізму погашення заборгованості ветеранських організацій та продовження їхньої діяльності.

Члени постійної комісії погодили інвестиційну програму комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» на 2024-2025 роки.

Постійна комісія розглянула та погодила проєкт рішення про внесення змін та доповнень до рішення 7 сесії обласної Ради 8 скликання від 19 березня 2021 року №99 «Про складання, затвердження та контроль за виконанням фінансових планів комунальних підприємств та комунальних некомерційних підприємств закладів охорони здоров’я» (зі змінами). Внесені зміни та доповнення спрямовані на  вдосконалення системи фінансового планування.  

На засідання комісії депутати схвалили проєкт рішення «Про внесення змін до Статуту комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

Члени постійної комісії  також розглянули питання про внесення змін до рішення 49 сесії 8 скликання від 26 січня 2024 року № 764 «Про конкурс Вінницької обласної Ради «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ» у 2024 році» для потужнішої підтримки підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових формувань, цивільного захисту, правопорядку та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та забезпечення потреб, пов ’язаних із наслідками військових дій.

Зокрема, депутати погодили зміну в Положенні конкурсу в такій редакції: «Граничний обсяг співфінансування Проєкту з обласного бюджету складає не більше 50 % від загального бюджету Проєкту». Крім того, члени комісії проголосували за надання Експертній раді повноваження приймати рішення про продовження терміну дії та проведення додаткових етапів конкурсу, внесення змін до Положення та порядку про проведення конкурсу.  

 У більшості питань порядку денного йшлося про управління об`єктами комунальної власності та їхнє ефективне використання. Так, депутати проголосували за передачу  приміщень в оренду, приватизацію низки об`єктів, підтримали проєкти рішень про надання дозволів комунальним підприємствам на передачу та списання майна.

 Перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон зазначив, що засідання  було одним із найнасиченіших за весь період роботи комунальної комісії.

- До порядку денного було внесено 41 питання. 90% із них стосуються господарської діяльності. Депутати також підтримали й дуже важливий проєкт рішення –  внесли зміни до Положення конкурсу обласної Ради «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ» у 2024 році, - зауважив Володимир Кістіон.    

Повернутись Створено: 21 травня 2024 року, 15:56

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація