Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів розглянули 10 питань Роздрукувати

12 лютого Ігор Грубеляс провів засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів. Участь у роботі взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації Ольга Задорожна та заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко.

Депутати розглянули та взяли до відома наказ начальника обласної військової адміністрації «Про затвердження плану розвитку Вінницького госпітального округу 2023-2025 роки».

Члени комісії заслухали та взяли до відома інформацію стосовно:
- виконання програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я Вінниччини на 2021 - 2025 роки» за 2023 рік;
- епідемічної ситуації щодо ГРВІ та COVID-19 у Вінницькій області, виконання заходів із запобігання та поширення ГРВІ, COVID-19, відповідно до плану роботи обласної Ради на 2024 рік.

На засіданні також погодили листи комунальних некомерційних підприємств медичного спрямування щодо погодження використання коштів фонду розвитку на видатки споживання. Зокрема:
- Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова;
- Вінницького обласного центру служби крові;
- Хмільницької обласної лікарні відновного лікування.

Загалом на комісії розглянули 10 питань порядку денного.

Повернутись Створено: 12 лютого 2024 року, 13:36

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація