Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На засіданні президії обласної Ради депутати затвердили порядок денний позачергової сесії Роздрукувати

14 липня голова обласної Ради Сергій Свитко провів засідання президії обласної Ради, під час якого депутати затвердили порядок денний пленарного засідання позачергової  39 сесії обласної Ради 6 скликання, згідно з яким було заплановано розгляд шести питань.

У роботі президії взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, керівники департаментів та управлінь ОДА, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Розпочавши засідання, Сергій Свитко поінформував присутніх, що п’ять питань порядку денного були внесені на розгляд позачергової сесії головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, і шостий проект рішення ініційований головою обласної Ради.

В ході президії депутати заслухали інформацію керівників департаментів та управлінь ОДА щодо таких проектів рішень:

1. «Про внесення змін до окремих програм соціально-культурного та економічного розвитку Вінницької області».

2. «Про затвердження «Програми енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницької області на 2015-2019 роки».

3. «Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання від 16 січня 2015 року № 805 «Про обласний бюджет на 2015 рік» (зі змінами)».

Під час розгляду питання щодо внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік були озвучені пропозиції окремих депутатів та громадських активістів, щоб до процесу перерозподілу коштів і затвердження кошторисів залучати не лише керівників профільних департаментів і управлінь ОДА, а й представників депутатського корпусу та громадських організацій.

Також під час засідання президії обласної Ради були затверджені питання порядку денного:

4. «Про керівника Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи–інтернату Вінницької обласної Ради»

5. «Про клопотання щодо відзначення Премією Верховної Ради України Кулініч  Ольги Миколаївни».

6. «Про дострокове припинення повноважень депутата Вінницької обласної Ради 6 скликання Лева О.З.».

Після обговорення всіх питань порядку денного депутат обласної Ради Сергій Смотрич вніс пропозицію, щоб протягом наступного тижня зібрати ініціативну групу із представників голів фракцій, депутатських груп і громадськості для повторного розгляду питання про керівника Вінницького шкірвендиспансеру та прийняття остаточного рішення.

За результатами голосування, пропозиція була підтримана більшістю присутніх членів президії обласної Ради.

Повернутись Створено: 14 липня 2015 року, 15:55 Переглядів: 1003

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація