Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На засіданні робочої групи депутати надали пропозиції щодо об’єднання бібліотек Роздрукувати

30 січня за ініціативи голови постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександра Масленнікова відбулась робоча зустріч з обговорення питання приєднання Вінницької обласної наукової медичної бібліотеки до Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва.

Участь в обговоренні взяли голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, депутати обласної Ради – Юрій Яремчук, Тарас Кобець, Владислав Рой, начальник управління культури та мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський та його заступник Валентина Троян, начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ольга Задорожна, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи з персоналом цього департаменту Сергій Вишневський, директор Вінницької обласної наукової медичної бібліотеки Галина Берладин та директор Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва Наталія Морозова.

За результатами обговорення було надано пропозиції щодо  доопрацювання поданого до обласної Ради проекту рішення „Про зміни в організації діяльності обласних бібліотек” управлінням культури і мистецтв облдержадміністрації в частині:

- передачі книжкового фонду Вінницької обласної наукової медичної бібліотеки до Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва, а також майна, що забезпечує його технічний супровід (сервер, комп’ютерна техніка, електронне забезпечення тощо);

- встановлення обґрунтованої штатної чисельності Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва.

Зважаючи на важливість питання організації діяльності обласних бібліотек, депутати обласної Ради і надалі будуть вивчати та обговорювати  його до прийняття остаточного рішення.

Повернутись Створено: 30 січня 2018 року, 17:33 Переглядів: 417

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація