21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На засіданні житлово-комунальної комісії розглянули 8 питань Роздрукувати

28 травня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження під головуванням Андрія Ковальова.

У її роботі взяли участь представники КП «Вінницяоблтеплоенерго», управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради,  ПАТ «Вінницягаз», Асоціації ОСБР, депутат міської ради Володимир Околіта, ТОВ «ЖЕО», представники громадськості м.Вінниці.

Представник Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надія Носіковська презентувала проект рішення обласної Ради «Про звіт голови обласної державної адміністрації Коровія В.В. про здійснення делегованих обласною Радою повноважень». Члени постійної комісії одноголосним рішенням підтримали його.

Генеральний директор КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк презентував два проекта рішення обласної Ради: «Про передачу майна до комунальної власності територіальної громади м.Вінниця» та «Про погодження інвестиційної програми комунальному підприємству «Вінницяоблтеплоенерго» на 2019 рік», які націлені на комплексне вирішення технічних, економічних, енергетичних та економічних проблем як підприємства так і міста і області в цілому.

Також на засіданні розглядались три звернення від громадян області. Членами постійної комісії було вирішено комплексно напрацювати та відправити у різні інстанції листи з метою вирішення питань, викладених у зверненнях.

Всього на засіданні постійної комісії було погоджено 5 проектів рішень.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 28 травня 2019 року, 16:10 Переглядів: 424

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація