Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На засіданні житлово-комунальної комісії розглянули 8 питань Роздрукувати

28 травня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження під головуванням Андрія Ковальова.

У її роботі взяли участь представники КП «Вінницяоблтеплоенерго», управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради,  ПАТ «Вінницягаз», Асоціації ОСБР, депутат міської ради Володимир Околіта, ТОВ «ЖЕО», представники громадськості м.Вінниці.

Представник Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надія Носіковська презентувала проект рішення обласної Ради «Про звіт голови обласної державної адміністрації Коровія В.В. про здійснення делегованих обласною Радою повноважень». Члени постійної комісії одноголосним рішенням підтримали його.

Генеральний директор КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк презентував два проекта рішення обласної Ради: «Про передачу майна до комунальної власності територіальної громади м.Вінниця» та «Про погодження інвестиційної програми комунальному підприємству «Вінницяоблтеплоенерго» на 2019 рік», які націлені на комплексне вирішення технічних, економічних, енергетичних та економічних проблем як підприємства так і міста і області в цілому.

Також на засіданні розглядались три звернення від громадян області. Членами постійної комісії було вирішено комплексно напрацювати та відправити у різні інстанції листи з метою вирішення питань, викладених у зверненнях.

Всього на засіданні постійної комісії було погоджено 5 проектів рішень.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 28 травня 2019 року, 16:10 Переглядів: 542

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація