Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

На засіданні житлово-комунальної комісії розглянули 8 питань Роздрукувати

28 травня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження під головуванням Андрія Ковальова.

У її роботі взяли участь представники КП «Вінницяоблтеплоенерго», управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради,  ПАТ «Вінницягаз», Асоціації ОСБР, депутат міської ради Володимир Околіта, ТОВ «ЖЕО», представники громадськості м.Вінниці.

Представник Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надія Носіковська презентувала проект рішення обласної Ради «Про звіт голови обласної державної адміністрації Коровія В.В. про здійснення делегованих обласною Радою повноважень». Члени постійної комісії одноголосним рішенням підтримали його.

Генеральний директор КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк презентував два проекта рішення обласної Ради: «Про передачу майна до комунальної власності територіальної громади м.Вінниця» та «Про погодження інвестиційної програми комунальному підприємству «Вінницяоблтеплоенерго» на 2019 рік», які націлені на комплексне вирішення технічних, економічних, енергетичних та економічних проблем як підприємства так і міста і області в цілому.

Також на засіданні розглядались три звернення від громадян області. Членами постійної комісії було вирішено комплексно напрацювати та відправити у різні інстанції листи з метою вирішення питань, викладених у зверненнях.

Всього на засіданні постійної комісії було погоджено 5 проектів рішень.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 28 травня 2019 року, 16:10 Переглядів: 491

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація