9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На засідання постійної комісії обласної Ради винесли питання якості питної води Роздрукувати

18 травня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження. У її роботі взяли участь представники КП «Вінницяоблводоканал», Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, державної екологічної інспекції, представники ЗМІ, громадськість.

Начальник лабораторії КП «Вінницяоблводоканал» Аліна Кравчук повідомила щодо ситуації, яка склалась із погіршенням якості води у річці Південний Буг. Днями мало місце значне погіршення якості питної води у у м.Вінниці. За ініціативи голови постійної комісії Андрія Ковальова зазначене питання було внесено першим у порядку денного комісії.

Запрошені фахівці доповіли, зазначивши, що на сьогодні вода у кранах вінничан є абсолютно безпечною для споживання. За результатами постійної комісії було вирішено звернутись у відповідні управління для напрацювання пропозицій щодо поліпшення ситуації із питною водою у річці Південний Буг.

Заступник начальника Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Володимир Костенко проінформував про хід виконання рішення 12 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 липня 2012 року №379 «Про нову редакцію Обласної програми «Питна вода» на 2008-2020 роки» затвердженої рішенням 15 сесії обласної Ради 5 скликання від 16 січня 2008 року № 463, зазначивши, що відповідно до рішення 29 сесії обласної Ради 7 скликання від 16.02.2018 №578 «Про внесення змін до рішення 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20.12.2017 № 509 «Про обласний бюджет на 2018 рік» Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації передбачені видатки за «Надання позичок» у сумі 10 млн. грн. На даний час надійшло лише 5 проектних пропозицій на суму 3,38 млн.грн. (30% від передаченого обсягу фінансування на 2018 рік). Роботи заплановано виконувати в наступних населених пунктах: с.Нова Прилука Липовецького району (два проекти), с.Обухів Мурованокуриловецького району, с.Буша Ямпільського району та с.Дзигівка Ямпільського району.

 Одноголосно також підтримано три проекти рішення порядку денного комісії, які згодом будуть винесені на засідання чергової сесії.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 18 травня 2018 року, 17:27
Оновлено: 18 травня 2018 року, 17:31
Переглядів: 411

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація