23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Жмеринщині обговорили перспективи розвитку медичної галузі Роздрукувати

Про впровадження медичної реформи на Жмеринщині йшлось на нараді за участю депутата обласної Ради, голови райдержадміністрації Олега Легези та голови районної ради Василя Малярчука. Участь у зібранні взяли Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір, голова Северинівської ОТГ Олександр Христюк, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Олег Калінський, представники структурних підрозділів райдержадміністрації та міської ради.

Під час зустрічі обговорили перспективи розвитку медичної галузі в Жмеринському районі в рамках проведення медичної та адміністративної реформ. Начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко та головний лікар ЦПМСД Олег Калінський ознайомили присутніх із шляхом розвитку медицини відповідно до вимог нових законодавчих актів та поділились своїм баченням функціонування медичних закладів.

Після довготривалої дискусії учасники наради надали доручення розробити та презентувати карту пріоритетів розвитку медицини в районі.

Також обговорили питання функціонування нещодавно створеної амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 2. Зокрема, йшлося про співфінансування міської ради в утриманні установи.

Повернутись Створено: 29 листопада 2017 року, 09:27 Переглядів: 349

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація