Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Жмеринщині обговорили перспективи розвитку медичної галузі Роздрукувати

Про впровадження медичної реформи на Жмеринщині йшлось на нараді за участю депутата обласної Ради, голови райдержадміністрації Олега Легези та голови районної ради Василя Малярчука. Участь у зібранні взяли Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір, голова Северинівської ОТГ Олександр Христюк, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Олег Калінський, представники структурних підрозділів райдержадміністрації та міської ради.

Під час зустрічі обговорили перспективи розвитку медичної галузі в Жмеринському районі в рамках проведення медичної та адміністративної реформ. Начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко та головний лікар ЦПМСД Олег Калінський ознайомили присутніх із шляхом розвитку медицини відповідно до вимог нових законодавчих актів та поділились своїм баченням функціонування медичних закладів.

Після довготривалої дискусії учасники наради надали доручення розробити та презентувати карту пріоритетів розвитку медицини в районі.

Також обговорили питання функціонування нещодавно створеної амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 2. Зокрема, йшлося про співфінансування міської ради в утриманні установи.

Повернутись Створено: 29 листопада 2017 року, 09:27 Переглядів: 427

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація