21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Жмеринщині реорганізовують освітні заклади Роздрукувати

17 січня про соціально-економічний розвиток Жмеринського району звітував голова райдержадміністрації Юрій Твердохліб. Він повідомив, що минулоріч район отримав рекордне валове виробництво зерна та зернобобових культур на рівні 174,4 тис. тонн, що на 50 тис.тонн перевищує показники 2012 року.

З-поміж досягнень району він назвав і проведення капітальних ремонтів у медичних закладах. В планах також відкриття ще однієї амбулаторії. Однак керівник профільного департаменту ОДА Лідія Діденко нагадала, що 27 ФАПів залишаються у незадовільному стані. Над планом реконструкції останніх спільно працюватимуть департамент охорони здоров’я та районне керівництво.

– Серйозну роботу проведено з оптимізації мережі освітніх закладів, – прокоментував результати діяльності в галузі директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк.

У зв’язку із зниженням учнівського контингенту частину шкіл району реорганізовано у навчально-виховні комплекси, у які залучено 50 дошкільнят. Проте проблема забезпечення дошкіллям залишається пріоритетною, особливо для райцентру. За словами секретаря Жмеринської міської ради Едуарда Крайніка, який також доповідав про підсумки діяльності за рік, черга у дитсадки перевищує 900 дітей. Тому в планах на наступний рік реорганізація установи «Загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів м. Жмеринка» в дошкільний навчальний заклад, що сприятиме появі 145 місць для дітей.

– Будівля санаторію-профілакторію галузевого об’єднання

«Південно – Західна залізниця», яка не використовується за призначенням, також є потенційним об’єктом для реорганізації в дитячий навчальний заклад, – повідомив Е.Крайнік.

Таким чином проблему із чергами до дитсадків планують вирішити вже у поточному році.

Заохотили місцеве керівництво за ефективність в напрямі розподілу бюджетних видатків, від якого освітяни у виграші.

– За рахунок впровадження енергозберігаючих технологій вдається суттєво економити кошти. А ті, які вивільнюються, спрямовувати на розвиток навчально-методичної бази. Фактично кожну восьму гривню, яка виділялася на енергоносії, нині витрачають на збільшення видатків «бюджету розвитку», – резюмував головний освітянин області Ігор Івасюк.

Щодо справ у царині культури, то начальник профільного управління Марія Скрипник порадила зосередити увагу на поліпшенні стану закладів культури на селі.

В цілому ж, обласне керівництво позитивно оцінило динаміку розвитку як міста, так і району.

Повернутись Створено: 18 січня 2014 року, 14:37 Переглядів: 953

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація