Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Жмеринщині відбулися «Козацькі забави-2013» Роздрукувати

21 вересня у селі Чернятин Жмеринського району відбулися XVII районні сільські спортивні ігри «Козацькі забави-2013», метою яких було визначити кращу спортивну територіальну громаду району. Змагання було організовано за підтримки Жмеринського райвідділу у справах молоді і спорту та райради фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Поборотися за звання переможців прибули 17-ть команд, тобто були представлені 17-ть сільських громад із 27, які є у районі. У програмі змагань було: штовхання воза, козацька естафета (біг в мішках, стрибки тощо), гирі, армспорт та перетягування линви.

Захід відбувався на базі Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету.

На урочисте відкриття «Козацьких забав-2013» прибув голова обласної Ради, голова обласної організації ФСТ «Колос» Сергій Татусяк. Вітаючи учасників змагань, він зауважив, що Жмеринщина завжди демонструвала ініціативність у розвитку фізкультурно-спортивного руху на селі. І це завдяки позиції ветеранів спорту, сільських голів та районного керівництва.

– «Козацькі забави» – це унікальний формат змагань, бо тут є не тільки спорт, а й патріотичне виховання, духовність. На жаль, ми дещо втратили цю традицію, започатковану ще у 1986 році на Козятинщині. Тому найближчим часом на президії обласної організації «Колос» ми розглянемо питання, щоб відновити такі змагання в кожному районі, – повідомив С.Татусяк.

Він вручив організаторам кубок ФСТ «Колос» з тим, аби по завершенні турніру судді вручили його переможцю.

Також учасників і вболівальників зі святом спорту привітали: народний депутат України Віктор Жеребнюк, заступник голова райдержадміністрації Іван Віканов, керуючий справами районної ради Анатолій Паламарчук, голова районної організації ФСТ «Колос» Василь Кравчук, Чернятинський сільський голова Аркадій Мендельський і директор коледжу ВНАУ Віталій Малюта.

Крім того, кращих спортсменів, тренерів та активістів спортивної галузі Жмеринщини було відзначено Почесними грамотами райради і райдержадміністрації та подарунками. А для глядачів та вболівальників працювала «польова кухня», кухарі якої пригощали кашею та рибною юшкою.

 

Повернутись Створено: 22 вересня 2013 року, 09:38 Переглядів: 1367

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація