26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Жмеринщині відбулися «Козацькі забави-2013» Роздрукувати

21 вересня у селі Чернятин Жмеринського району відбулися XVII районні сільські спортивні ігри «Козацькі забави-2013», метою яких було визначити кращу спортивну територіальну громаду району. Змагання було організовано за підтримки Жмеринського райвідділу у справах молоді і спорту та райради фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Поборотися за звання переможців прибули 17-ть команд, тобто були представлені 17-ть сільських громад із 27, які є у районі. У програмі змагань було: штовхання воза, козацька естафета (біг в мішках, стрибки тощо), гирі, армспорт та перетягування линви.

Захід відбувався на базі Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету.

На урочисте відкриття «Козацьких забав-2013» прибув голова обласної Ради, голова обласної організації ФСТ «Колос» Сергій Татусяк. Вітаючи учасників змагань, він зауважив, що Жмеринщина завжди демонструвала ініціативність у розвитку фізкультурно-спортивного руху на селі. І це завдяки позиції ветеранів спорту, сільських голів та районного керівництва.

– «Козацькі забави» – це унікальний формат змагань, бо тут є не тільки спорт, а й патріотичне виховання, духовність. На жаль, ми дещо втратили цю традицію, започатковану ще у 1986 році на Козятинщині. Тому найближчим часом на президії обласної організації «Колос» ми розглянемо питання, щоб відновити такі змагання в кожному районі, – повідомив С.Татусяк.

Він вручив організаторам кубок ФСТ «Колос» з тим, аби по завершенні турніру судді вручили його переможцю.

Також учасників і вболівальників зі святом спорту привітали: народний депутат України Віктор Жеребнюк, заступник голова райдержадміністрації Іван Віканов, керуючий справами районної ради Анатолій Паламарчук, голова районної організації ФСТ «Колос» Василь Кравчук, Чернятинський сільський голова Аркадій Мендельський і директор коледжу ВНАУ Віталій Малюта.

Крім того, кращих спортсменів, тренерів та активістів спортивної галузі Жмеринщини було відзначено Почесними грамотами райради і райдержадміністрації та подарунками. А для глядачів та вболівальників працювала «польова кухня», кухарі якої пригощали кашею та рибною юшкою.

 

Повернутись Створено: 22 вересня 2013 року, 09:38 Переглядів: 1330

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація