23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом Польщі очільники області обговорили питання миру і стабільності в Україні (ВІДЕО) Роздрукувати

11 листопада керівники області і міста Вінниці: голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та виконувач обов’язків голови, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов провели офіційну зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генріком Літвіном. Зустріч співпала у часі із Днем незалежності Польщі, який традиційно відзначається 11 листопада.

У зустрічі з керівництвом області з польської сторони взяли участь: депутат Сейму Республіки Польща, заступник Сеймової Комісії з питань поляків за кордоном Францішек Єжи Стефанюк, який був причетний до визнання України, як незалежної держави на рівні парламенту Польщі у 1991 році, і Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек. Ділові відносини між Вінницькою областю і регіонами Республіки Польща мають гарну традицію, яка підтверджує дружні наміри і перспективи розвитку співробітництва між країнами.

Очільники області привітали представників польської сторони з національним святом Польщі та подякували за приїзд до Вінниці у такий важливий для польського народу день. В рамках зустрічі було обговорено питання про поглиблення міждержавного і міжрегіонального співробітництва між країнами, можливості реалізації спільних проектів у різних галузях, суспільно-політичну ситуацію в Україні і військову загрозу на сході країни з боку Російської Федерації.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав пана Посла та представників польської делегації з 96-ю річницею Дня незалежності Республіки Польща і зазначив:

- Саме сьогодні у боротьбі на сході з російським агресором утверджується незалежність, суверенність і цілісність української держави. Це є викликом і для усієї Європи. Велику підтримку у цьому протистоянні ми відчуваємо з боку польського народу, за що ми щиро вдячні. Друг пізнається у біді. Ви є справжніми друзями українського народу. Приємно, що співпраця між нашими народами зміцнюється. Важливими є не лише міждержавні, а й міжрегіональні відносини, зокрема, на рівні адміністративно-територіальних одиниць. На сьогодні Вінниччина тісно співпрацює з багатьма регіонами Польщі: є близько 200 відповідних угод. Вінницька область також має тісні і плідні стосунки із дев’ятьма воєводствами Республіки Польща. Дня нас є важливим і ваш досвід інтеграції в Європейський Союз та НАТО.

Сергій Свитко також підкреслив: “Як сказав у свій час маршал і керівник польської держави Юзеф Пілсудський: “Без незалежної України не може бути незалежної Польщі”. Я переконаний, що у боротьбі української нації, яка відбувається сьогодні між добром і злом, між правдою і неправдою, демократією і авторитаризмом, переможе обов’язково добро, правда і демократія. Вірю, що у цій боротьбі спільні зусилля українського і польського народів, усієї європейської спільноти будуть успішними. Бажаю добра і процвітання польському народу”.  

В свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвін у своєму виступі сказав: “Вінниччина є гарним прикладом співпраці, зокрема, з багатьма польськими регіонами. Переконаний, що наше співробітництво тільки зміцнюватиметься, тим більше, що Україна стала на шлях європейської інтеграції. Місто Вінниця пов’язане з доброю історією українсько-польських відносин. Тут народився військовий союз України і Польщі у 1920 році. Наша спільна історія свідчить, що без незалежної України не може бути стабільної Польщі. Не можна захищати мир і стабільність в Європі, не захищаючи мир і стабільність в Україні”. Пан Посол висловив підтримку українській державі у боротьбі за її незалежність, неподільність і європейський шлях розвитку.

Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками між сторонами. По завершенню офіційної частини заходів, керівники області і представники польської делегації поклали квіти до пам’ятних дошок у Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького і вшанували пам'ять спочилих на території парку поляків та жертв політичних репресій НКВС у 1930-х роках. Учасники заходів також поклали квіти до пам'ятної дошки Маршалку Польської держави Юзефу Пілсудському, яка встановлена у центрі міста, на будівлі колишньої міської думи.

 

Повернутись Створено: 11 листопада 2014 року, 19:24 Переглядів: 942

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація