5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На зустрічі з духовенством говорили про необхідність поєднання зусиль держави та релігійних організацій у боротьбі з поширенням хвороби Роздрукувати

Напередодні Великодніх свят голова облдержадміністрації Владислав Скальський ініціював зустріч  з конфесіями, що святкують Великдень за Східним обрядом.

З огляду на ситуацію, яка склалась в Україні та світі, Владислав Скальський закликав представників духовенства з розумінням ставитись до усіх карантинних обмежень, встановлених органами влади, адже усі вони встановлені з метою недопущення ще більшого розповсюдження інфекційного захворювання.

– Великдень зазвичай збирає велику кількість людей у храмах. Проте, у випадку традиційного святкування Пасхи, є загроза масового інфікування людей та подальшого посилення карантинних заходів. Тому сьогодні, щоб зупинити поширення пандемії, ми повинні відзначати Велике свято вдома з рідними, – наголосив очільник області.

Він звернувся до священнослужителів з проханням, поспілкуватися з віруючими та, задля їхньої безпеки, обмежити кількість вірян у храмах, долучатися до богослужінь онлайн, щоб не допускати масового скупчення людей.

У свою чергу, керівники релігійних організацій підтримали встановлені рекомендації та наголосили, що на Великодні свята в храмах перебуватиме лише 10 осіб, інших віруючих будуть закликати приєднуватися до їхньої трансляції в онлайн режимі та за допомогою аудіовізуальних ЗМІ.  Учасники зустрічі констатували необхідність поєднання зусиль держави та релігійних організацій у боротьбі з поширенням хвороби COVID-19.

Наприкінці зустрічі Владислав Скальський привітав усіх присутніх зі святом Пасхи Христової та передав вітання усім вірянам. Окрім того, голова облдержадміністрації зустрівся з митрополитом Варсонофієм.

Повернутись Створено: 14 квітня 2020 року, 17:27 Переглядів: 307

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація