23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Національна гвардія України відзначає 5-ту річницю створення Роздрукувати

У Вінницькій обласній філармонії ім. М.Д. Леонтовича відбулося урочисте зібрання та святковий концерт з нагоди 5-ї річниці Національної гвардії України. Участь у заходах взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, військові та духовенство області.

– За ці ніби короткі, але такі нелегкі 5 років, українська армія змінилась, стала сильнішою, сучаснішою, – звернувся до присутніх Анатолій Дмитрович. – Сьогодні Національна гвардія України, як складова держави, яка боронить кордони, виросла, зміцніла, є нашою опорою і надією. Дивлячись на такі результати, вселяється віра в те, що  Україна й надалі примножуватиме свою могутність.

Анатолій Олійник зазначив, що депутатський корпус обласної Ради, розуміючи свою відповідальність, завжди одноголосно підтримує все, що стосується виконання Комплексної оборонно-правоохоронної  програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», яка прийнята депутатським корпусом та  100% фінансує підтримку військових.

Привітали також військових голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Кращих нацгвардійців та військові частини області нагородили грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, а також грамотами Вінницької міської ради. Сім’ям загиблих військовослужбовців надали матеріальну допомогу.

Перед початком зібрання та святкового концерту центром міста пройшлись півтисячі військовослужбовців. Урочисту ходу супроводжував військовий оркестр.

Окрім цього, на площі Василя Стуса розгорнули виставку військової техніки та зброї, де вінничани мали змогу зробити фото на пам’ять в обмундируванні,  а також детально роздивитися військові автівки та зброю.           

Повернутись Створено: 25 березня 2019 року, 17:39 Переглядів: 277

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація