Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Національна гвардія України відзначає 5-ту річницю створення Роздрукувати

У Вінницькій обласній філармонії ім. М.Д. Леонтовича відбулося урочисте зібрання та святковий концерт з нагоди 5-ї річниці Національної гвардії України. Участь у заходах взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, військові та духовенство області.

– За ці ніби короткі, але такі нелегкі 5 років, українська армія змінилась, стала сильнішою, сучаснішою, – звернувся до присутніх Анатолій Дмитрович. – Сьогодні Національна гвардія України, як складова держави, яка боронить кордони, виросла, зміцніла, є нашою опорою і надією. Дивлячись на такі результати, вселяється віра в те, що  Україна й надалі примножуватиме свою могутність.

Анатолій Олійник зазначив, що депутатський корпус обласної Ради, розуміючи свою відповідальність, завжди одноголосно підтримує все, що стосується виконання Комплексної оборонно-правоохоронної  програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», яка прийнята депутатським корпусом та  100% фінансує підтримку військових.

Привітали також військових голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Кращих нацгвардійців та військові частини області нагородили грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, а також грамотами Вінницької міської ради. Сім’ям загиблих військовослужбовців надали матеріальну допомогу.

Перед початком зібрання та святкового концерту центром міста пройшлись півтисячі військовослужбовців. Урочисту ходу супроводжував військовий оркестр.

Окрім цього, на площі Василя Стуса розгорнули виставку військової техніки та зброї, де вінничани мали змогу зробити фото на пам’ять в обмундируванні,  а також детально роздивитися військові автівки та зброю.           

Повернутись Створено: 25 березня 2019 року, 17:39 Переглядів: 380

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація