Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Національна поліція у Вінницькій області отримала 10 нових автомобілів «Рено Дастер» Роздрукувати

Сьогодні, 1 лютого, відбулася чергова зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, яку провів заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Такі зустрічі проводяться відповідно до вимог статті 88 Закону України «Про національну поліцію» та в рамках графіка відкритих зустрічей керівництва ГУНП у Вінницькій області з представниками органів місцевого самоврядування.

– Нагадаю, що відповідно з вищезазначеним Законом України та, враховуючи пропозиції депутатів обласної Ради 7 скликання, у 2018 році заплановано шість відкритих зустрічей, зокрема, кожного першого четверга парного місяця року.  Початок усіх зустрічей - о 11 годині, – сказав під час виступу Михайло Кременюк.

Про роботу управління присутніх поінформував заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Руслан Мороз. Зокрема, він розповів про реалізацію нових проектів.

– На 5 лютого заплановано вручення 10 автомобілів «Рено Дастер» з метою посилення превентивної діяльності в місті Вінниці, – сказав Руслан Мороз.

Окрім цього, заступник керівника обласної поліції зазначив, що завтра у Вінниці відбудеться присяга ще 50 нових працівників патрульної поліції. Урочиста присяга проходитиме на Європейській площі о 10 годині.

Після завершення виступу Руслана Мороза заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк наголосив, що наступна чергова відкрита зустріч депутатського корпусу з представниками керівного складу ГУНП у Вінницькій області відбудеться 5 квітня. Керівний склад представлятиме помічник начальника ГУ Нацполіції у Вінницькій області Олександр Федорович.

Повернутись Створено: 1 лютого 2018 року, 14:29
Оновлено: 1 лютого 2018 року, 16:00
Переглядів: 1072

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація