15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Національна поліція у Вінницькій області отримала 10 нових автомобілів «Рено Дастер» Роздрукувати

Сьогодні, 1 лютого, відбулася чергова зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, яку провів заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Такі зустрічі проводяться відповідно до вимог статті 88 Закону України «Про національну поліцію» та в рамках графіка відкритих зустрічей керівництва ГУНП у Вінницькій області з представниками органів місцевого самоврядування.

– Нагадаю, що відповідно з вищезазначеним Законом України та, враховуючи пропозиції депутатів обласної Ради 7 скликання, у 2018 році заплановано шість відкритих зустрічей, зокрема, кожного першого четверга парного місяця року.  Початок усіх зустрічей - о 11 годині, – сказав під час виступу Михайло Кременюк.

Про роботу управління присутніх поінформував заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Руслан Мороз. Зокрема, він розповів про реалізацію нових проектів.

– На 5 лютого заплановано вручення 10 автомобілів «Рено Дастер» з метою посилення превентивної діяльності в місті Вінниці, – сказав Руслан Мороз.

Окрім цього, заступник керівника обласної поліції зазначив, що завтра у Вінниці відбудеться присяга ще 50 нових працівників патрульної поліції. Урочиста присяга проходитиме на Європейській площі о 10 годині.

Після завершення виступу Руслана Мороза заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк наголосив, що наступна чергова відкрита зустріч депутатського корпусу з представниками керівного складу ГУНП у Вінницькій області відбудеться 5 квітня. Керівний склад представлятиме помічник начальника ГУ Нацполіції у Вінницькій області Олександр Федорович.

Повернутись Створено: 1 лютого 2018 року, 14:29
Оновлено: 1 лютого 2018 року, 16:00
Переглядів: 1152

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація