Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Національна поліція у Вінницькій області отримала 10 нових автомобілів «Рено Дастер» Роздрукувати

Сьогодні, 1 лютого, відбулася чергова зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, яку провів заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Такі зустрічі проводяться відповідно до вимог статті 88 Закону України «Про національну поліцію» та в рамках графіка відкритих зустрічей керівництва ГУНП у Вінницькій області з представниками органів місцевого самоврядування.

– Нагадаю, що відповідно з вищезазначеним Законом України та, враховуючи пропозиції депутатів обласної Ради 7 скликання, у 2018 році заплановано шість відкритих зустрічей, зокрема, кожного першого четверга парного місяця року.  Початок усіх зустрічей - о 11 годині, – сказав під час виступу Михайло Кременюк.

Про роботу управління присутніх поінформував заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Руслан Мороз. Зокрема, він розповів про реалізацію нових проектів.

– На 5 лютого заплановано вручення 10 автомобілів «Рено Дастер» з метою посилення превентивної діяльності в місті Вінниці, – сказав Руслан Мороз.

Окрім цього, заступник керівника обласної поліції зазначив, що завтра у Вінниці відбудеться присяга ще 50 нових працівників патрульної поліції. Урочиста присяга проходитиме на Європейській площі о 10 годині.

Після завершення виступу Руслана Мороза заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк наголосив, що наступна чергова відкрита зустріч депутатського корпусу з представниками керівного складу ГУНП у Вінницькій області відбудеться 5 квітня. Керівний склад представлятиме помічник начальника ГУ Нацполіції у Вінницькій області Олександр Федорович.

Повернутись Створено: 1 лютого 2018 року, 14:29
Оновлено: 1 лютого 2018 року, 16:00
Переглядів: 957

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація