23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Національна поліція у Вінницькій області отримала 10 нових автомобілів «Рено Дастер» Роздрукувати

Сьогодні, 1 лютого, відбулася чергова зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, яку провів заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Такі зустрічі проводяться відповідно до вимог статті 88 Закону України «Про національну поліцію» та в рамках графіка відкритих зустрічей керівництва ГУНП у Вінницькій області з представниками органів місцевого самоврядування.

– Нагадаю, що відповідно з вищезазначеним Законом України та, враховуючи пропозиції депутатів обласної Ради 7 скликання, у 2018 році заплановано шість відкритих зустрічей, зокрема, кожного першого четверга парного місяця року.  Початок усіх зустрічей - о 11 годині, – сказав під час виступу Михайло Кременюк.

Про роботу управління присутніх поінформував заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Руслан Мороз. Зокрема, він розповів про реалізацію нових проектів.

– На 5 лютого заплановано вручення 10 автомобілів «Рено Дастер» з метою посилення превентивної діяльності в місті Вінниці, – сказав Руслан Мороз.

Окрім цього, заступник керівника обласної поліції зазначив, що завтра у Вінниці відбудеться присяга ще 50 нових працівників патрульної поліції. Урочиста присяга проходитиме на Європейській площі о 10 годині.

Після завершення виступу Руслана Мороза заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк наголосив, що наступна чергова відкрита зустріч депутатського корпусу з представниками керівного складу ГУНП у Вінницькій області відбудеться 5 квітня. Керівний склад представлятиме помічник начальника ГУ Нацполіції у Вінницькій області Олександр Федорович.

Повернутись Створено: 1 лютого 2018 року, 14:29
Оновлено: 1 лютого 2018 року, 16:00
Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація