Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Національна поліція України відсвяткувала другу річницю Роздрукувати

7 серпня у Вінниці відбулись урочисті заходи, присвячені 2-й річниці створення Національної поліції України. Участь в офіційній частині взяли заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області генерал поліції Юрій Педос, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, духовенство, керівництво та особовий склад поліції.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, ініціативу та наполегливість у справі захисту прав і свобод громадян, значний особистий внесок у зміцнення авторитету поліції Вінниччини відзнакою Верховної Ради України нагородили заступник начальника слiдчого управлiння майора поліції Олександр Солдатова, відзнакою Кабінету Міністрів України - заступника начальника Вінницького відділу поліції майора поліції Сергія Синявського.

– Від імені депутатського корпусу та голови обласної Ради Анатолія Олійника щиро вітаю весь особовий склад з Днем Національної поліції України. Створення нової поліції в Україні – чи не єдина реформа після Революції гідності, яка справді запрацювала. Тільки своєю чесною працею ви зможе завоювати довіру і вселити надію зневіреному українцю.  –  привітав заступник голови обласної Ради Ігор Хміль присутніх на урочистостях. – Тож, нехай кожного із Вас береже Бог, а плече товаришів буде надійним тилом.  Наполегливо і сумлінно виконуйте свій обов’язок. Забезпечуйте безпеку та спокій народові, якому служите, щоб проведена реформа в Україні згодом стала прикладом для всієї європейської спільноти.

Найкращі представники поліції області були нагороджені нагрудним знаком «За відзнаку в службі», Подяками Головного управління Національної поліцїї у Вінницькій області, Почесними грамотами облдержадміністрації, обласної Ради та міської ради. Крім того, почесним знаком «За відданість справі» нагородили начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області генерала поліції Юрія Педоса, а голові облдержадміністрації Валерію Коровію вручили Почесну відзнаку «Патріот України». Слід зазначити, що начальнику ГУ НП у Вінницькій області Юрію Педосу Указом Президента України присвоєне звання генерала поліції 3-го рангу.

Згідно Указу Президента від 9 грудня 2015 року, щорічно 4 серпня відзначається День Національної поліції України – в день підписання Президентом України Закону України «Про Національну поліцію». Інститут Національної поліції є одним із найважливіших для сучасного суспільства, адже саме працівники поліції стоять на сторожі справедливості і безпеки українських громадян. 24 години на добу поліцейські втілюють основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати.

 

 

Повернутись Створено: 7 серпня 2017 року, 13:53 Переглядів: 1113

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація