Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Анатолій Олійник взяв участь в засіданні обласної ради національно-культурних товариств Роздрукувати

23 грудня в приміщенні конференц –залу обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання обласної ради представників національно-культурних товариств Вінниччини.

В його роботі  взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславено.

Керівники області поінформували учасників засідання про підсумки соціально –економічного розвитку області в різних сферах життєдіяльності, про заходи, які здійснювалися на території краю, щодо територіальної оборони та участі військових Вінниччини в проведенні АТО на Сході країни. 

Вони відмітили як позитив те, що  національні товариства Вінниччини не залишаються осторонь, надаючи всебічну допомогу і переселенцям і людям, які нині лишаються у зоні конфлікту та нашим військовим, які взяли до рук зброю, аби захищати кордони нашої Батьківщини.

Було відзначено і те, що у 2015 році у місті Вінниці вдалося створити Центр національних культур, підготовити проект Програми підтримки діяльності національно-культурних товариств області на 2016-2020 роки, який вже на початку наступного року буде подано на затвердження до обласної Ради.  На виконання заходів Програми у 2016 році передбачається виділення коштів у розмірі 230 тисяч гривень, проти 110 тисяч - в поточному.

Разом з тим, було акцентовано  увагу на тому, що у складний суспільно-політичний час є вкрай необхідною єдність народу України, недопущення міжнаціональної ворожнечі, активна співпраця органів державної влади з громадськістю у вирішенні суспільних питань зі збереження цілісності держави.

З побажаннями кращої долі, Божого благословення і здійснення найзаповітніших мрій у переддень різдвяних і новорічних свят до учасників засідання звернувся голова обласної Ради Анатолій Олійник: «Наш край завжди був гостинним та доброзичливим до кожного з тих, хто розмовляє іншою мовою, ніж державна, сповідує іншу віру, ніж православ’я. Для нас – українців різного походження та віросповідання, найголовнішими принципами є міжнаціональний мир і злагода, порозуміння і взаємоповага, єдність та неподільність України – нашого спільного дому».

Під час засідання члени ради національно-культурних товариств висловили вдячність керівництву області за турботу, конструктивні взаємини та підтримку ініціатив їх громадського об’єднання.

Учасники зібрання підбили також підсумки своєї діяльності у 2015 році та обговорили перспективи подальшої співпраці у забезпеченні реалізації етнонаціональної політики у Вінницькій області на 2016 рік.

 

Повернутись Створено: 23 грудня 2015 року, 17:25 Переглядів: 990

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація