Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Олійник взяв участь в засіданні обласної ради національно-культурних товариств Роздрукувати

23 грудня в приміщенні конференц –залу обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання обласної ради представників національно-культурних товариств Вінниччини.

В його роботі  взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславено.

Керівники області поінформували учасників засідання про підсумки соціально –економічного розвитку області в різних сферах життєдіяльності, про заходи, які здійснювалися на території краю, щодо територіальної оборони та участі військових Вінниччини в проведенні АТО на Сході країни. 

Вони відмітили як позитив те, що  національні товариства Вінниччини не залишаються осторонь, надаючи всебічну допомогу і переселенцям і людям, які нині лишаються у зоні конфлікту та нашим військовим, які взяли до рук зброю, аби захищати кордони нашої Батьківщини.

Було відзначено і те, що у 2015 році у місті Вінниці вдалося створити Центр національних культур, підготовити проект Програми підтримки діяльності національно-культурних товариств області на 2016-2020 роки, який вже на початку наступного року буде подано на затвердження до обласної Ради.  На виконання заходів Програми у 2016 році передбачається виділення коштів у розмірі 230 тисяч гривень, проти 110 тисяч - в поточному.

Разом з тим, було акцентовано  увагу на тому, що у складний суспільно-політичний час є вкрай необхідною єдність народу України, недопущення міжнаціональної ворожнечі, активна співпраця органів державної влади з громадськістю у вирішенні суспільних питань зі збереження цілісності держави.

З побажаннями кращої долі, Божого благословення і здійснення найзаповітніших мрій у переддень різдвяних і новорічних свят до учасників засідання звернувся голова обласної Ради Анатолій Олійник: «Наш край завжди був гостинним та доброзичливим до кожного з тих, хто розмовляє іншою мовою, ніж державна, сповідує іншу віру, ніж православ’я. Для нас – українців різного походження та віросповідання, найголовнішими принципами є міжнаціональний мир і злагода, порозуміння і взаємоповага, єдність та неподільність України – нашого спільного дому».

Під час засідання члени ради національно-культурних товариств висловили вдячність керівництву області за турботу, конструктивні взаємини та підтримку ініціатив їх громадського об’єднання.

Учасники зібрання підбили також підсумки своєї діяльності у 2015 році та обговорили перспективи подальшої співпраці у забезпеченні реалізації етнонаціональної політики у Вінницькій області на 2016 рік.

 

Повернутись Створено: 23 грудня 2015 року, 17:25 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація