23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Надійшла відповідь на звернення до керівництва «Укрзалізниці» стосовно Гніванського заводу спецзалізобетону Роздрукувати

Під час позачергової 19 сесії обласної Ради 7 скликання, яка відбулась 19 травня цього року, депутати підтримали звернення до Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана щодо вжиття заходів із збереження ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону». Звернення надійшло від депутата Жанни Дмитренко.

Приводом до звернення стала робоча зустріч голови постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, депутата обласної Ради Жанною Дмитренко та директора ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» Василем Гур’яновим, під час якої  обговорили проблемні питання, які виникають в роботі цього підприємства.

Завод має бюджетоутворюючий характер та є досить важливим з точки зору зайнятості населення Вінницької області. Підприємство засновано у 1969 році. В найкращі часи на ньому працювало до 2000 осіб, на сьогодні – близько 600. Основна спеціалізація – випуск шпал та опор для залізниць, а також інших залізобетонних конструкцій для будівництва і благоустрою. Продукція заводу поставлялася на всі терени колишнього Радянського Союзу, а після його розпаду ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону», яке має статус державного, було та залишається основним постачальником шпал і опор для ПАТ «Укрзалізниця». Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні у попередні десятиріччя, підприємству вдавалося працювати та виконувати виробничі завдання. Однак на сьогодні ситуація на виробництві вкрай загострилася. Через відсутність обігових коштів та замовлень від ПАТ «Укрзалізниця» підприємство вимушене простоювати. Як наслідок – невиконання фінансового плану, невиплата заробітної плати робітникам, несплата податків та збільшення фінансової заборгованості перед кредиторами, що в подальшому може призвести до банкрутства.

За ініціативи голови постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура було направлено звернення міністру Міністерства інфраструктури України Володимиру Омеляну та голові правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцеху Бальчуну з проханням сприяти у вирішенні вищезазначеного питання.

У відповіді на звернення керівництво ПАТ «Укрзалізниця» повідомило, що на сьогоднішній день вживаються всі можливі заходи контролю та регулювання діяльності ПрАТ «Гніванський завод СЗБ», з метою покращення фінансово-економічних показників діяльності товариства, у тому числі, погашення простроченої кредиторської заборгованості.

Повернутись Створено: 23 травня 2017 року, 15:46 Переглядів: 1360

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація