Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Надзвичайний Повноважний Посол Киргизької Республіки зустрівся з очільниками Вінниччини Роздрукувати

Сьогодні, 4 лютого відбулася зустріч керівництва області та міста з Надзвичайним і Повноважним Послом Киргизької Республіки в Україні Жусупбеком Шаріповим. З робочим візитом до Вінниччини також завітав третій секретар Посольства Киргизької Республіки в Україні Ермек Канибеков.

Обласну Раду на зустрічі представив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. У зустрічі взяли участь голова облдержадміністрації Владислав Скальський, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко.

Сьогодні у Вінниці, в рамках бізнес-туру киргизької делегації до України, Торгово-промислова палата України разом із Посольством Киргизької Республіки в Україні, бізнес-асоціацією JIA та Асоціацією Укрлегпром провели українсько-киргизький бізнес-форум легкої промисловості.

На думку вітчизняних і міжнародних експертів, українська легка промисловість має величезний потенціал. Легка промисловість України поступово нарощує свою потужність і її показники стабільно зростають вже кілька років поспіль. Наразі у країні активно розвиваються текстильна, швейна, трикотажна, шкіряно-взуттєва, шкіргалантерейна, хутряна та інші сфери. Завдяки якісному пошиттю і демократичними цінами, одяг українського виробника завойовує все більшу популярність не тільки на вітчизняному, та й на міжнародному ринку.

Зі свого боку Киргизька Республіка також готова постачати якісну текстильну продукцію до України.

Ігор Хміль, представляючи регіон, коротко ознайомив із діяльністю найвищого представницького органу у Вінницькій області.

– Зараз депутатський корпус обласної Ради налічує 84 депутати, які представляють вісім політичних сил, – зазначив він. – Сьоме скликання обласної Ради вперше за роки незалежності України представлене такою кількістю політичних сил. Наша обласна Рада кілька років поспіль визнана найпрозорішою серед усіх рад України. Ми маємо змогу почути думки усіх політсил, представників громадськості, ведемо онлайн-трансляції пленарних засідань на офіційному вебсайті обласної Ради. Також обласна Рада є співзасновником Асоціації органів місцевого самоврядування у Вінницькій області, яка об’єднує близько 500 органів місцевого самоврядування всіх рівнів області.

Також заступник голови обласної Ради Ігор Хміль під час зустрічі нагадав Надзвичайному і Повноважному Послу Киргизької Республіки в Україні Жусупбеку Шаріпову про участь наших двох країн у міжнародному проєкті високошвидкісної магістралі, яка з’єднає два моря і сім країн.

– Фактично планується створення без участі Росії сучасного Шовкового шляху від Китаю, через Киргизьку Республіку та Вінницьку область зокрема до країн Європи, – каже Ігор Хміль. – Якщо вдасться реалізувати цей проєкт, то швидкість доставки вантажів, наприклад, від Шанхая до Києва становитиме 6 днів, а не 36, як зараз.

Передавши вітання від голови обласної Ради та депутатського корпусу, Ігор Хміль зазначив про важливе значення співпраці сторін, а також запевнив у подальшій підтримці ініціатив.

Учасників зустрічі також привітав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Під час зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні Жусупбек Шаріпов відзначив результативність роботи українсько-киргизького бізнес-форуму, а також зазначив, що поглиблення співпраці має вкрай важливе значення для обох сторін.

– Для нас справді важливе значення має поглиблення співробітництва з Україною та з Вінниччиною зокрема. Під час форуму вдалося напрацювати певні напрями та встановити зв’язки для подальшої співпраці. Окрім того, триває обмін досвідом у галузі легкої промисловості,  – зазначив пан Жусупбек Шаріпов.

Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки також розповів про особливості кон’юнктури ринку, співпрацю з європейськими країнами, поточну економічну ситуацію в країні.

Під час зустрічі сторони обговорили можливості розширення співпраці у сфері економіки, транспортної галузі, сільського господарства та експорту сільськогосподарського машинобудування, обміну досвідом в галузях культури й туризму.

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 4 лютого 2020 року, 18:48 Переглядів: 271

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація