21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Нагороди Роздрукувати

Кращих вінничан відзначила держава й область

З нагоди 21-ї річниці Незалежності України низка вінничан була відзначена державними та регіональними нагородами. Їх 22 серпня під час святкового концерту у Воробіївці Немирівського району вручили голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Відповідно до Указу Президента України, за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний і культурний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагороджено орденом «За заслуги» ІІ ступеня Вінницького міського голову Володимира Гройсмана та народного депутата України, ректора Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка.
Орденом «За заслуги» IIІ ступеня - заступника голови Вінницької обласної адміністрації Романа Аксельрода, орденом «За мужність» IIІ ступеня - Праведника народів світу Валентину Бойко, медаллю «За працю і звитягу» - Лука-Мелешківського сільського голову Вінницького району Володимира Сича.
Крім цього присвоєно звання: «Заслужений лікар України» - завідувачу гінекологічним відділенням Вінницького обласного клінічного онкодиспансеру Віталію Каюку, «Заслужений працівник сільського господарства України» - старшому викладачу кафедри фізичного виховання Вінницького національного аграрного університету Петру Анісіну.
Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено заступника начальника Головного управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку облдержадміністрації Світлану Мазур.

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради Сергія Татусяка, за вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди Дня незалежності України нагороджено почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»: генерального директора обласного виробничого об’єднання з агропромислового будівництва „Вінницяоблагробуд”, депутата обласної Ради 1 скликання Леоніда Бабчука, директора сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Промінь” (Калинівський район) Івана Боримського, директора комунального вищого навчального закладу „Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича”, заслуженого артиста України Станіслава Городинського, генерального директора Вінницького обласного об’єднання молочної промисловості (1976-2004 рр.), ветерана агропромислового комплексу Сергія Егояна.

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1169

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація