23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Нагородили кращих спортсменів та тренерів – переможців обласного рейтингу 2016 року Роздрукувати

16 лютого відбулась колегія управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації за підсумками роботи галузі у 2016 році і нагородження кращих спортсменів та тренерів, фізкультурно-спортивних організацій, переможців обласного рейтингу. В її роботі взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, керівник апарату облдержадміністрації Валерій Бойко, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, начальник управління фізичної культури та спорту Сергій Чернявський, голова комітету з фізичної культури і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Павло Хникін.

Грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради за високі спортивні результати на змаганнях міжнародного рівня були нагороджені спортмени – переможці обласного рейтингу 2016 року та їх тренери.

Грамотами та кубками також були удостоєні спортивні організації області, переможці та призери обласного рейтингу 2016 року: серед міст обласного значення –  I місце м. Вінниця, голова комітету з фізичної культури і спорту міської ради Сергій Краєвський; II місце – м. Ладижин, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради Сергій Стоян; III місце – м. Жмеринка, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Добжанська. Серед районів I місце виборов Калинівський район, завідувачка сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Коваль, II місце – Вінницький район, голова райради «Колос» Роман Йосумбелі, а III місце – Немирівський район, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Астаніна.

Також нагородили спортивні організації переможці та призери обласного конкурсу серед спортсменів-інвалідів: за I місце - м. Вінниця, голова міськспорткомітету  Сергій Краєвський, за II місце – Барський район, завідувач сектором у справах молоді та спорту райдежадміністрації Олег Бортник, за  III місце - м. Ладижин, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради Сергій Стоян.

Крім того, посвідчення «Майстрів спорту України» вручили Яні Галицькій (бадмінтон), Олександрі Гуйван (бадмінтон),                     Олені Осьмірко (ушу), Костянтину Соболевському (греко-римська боротьба), Володимиру Чорнолісу (стрільба з лука).

Наостанок члени колегії затвердили рішення «Про підсумки роботи фізкультурно-спортивних  організацій області у 2016 році та завдання щодо розвитку фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової  роботи  у 2017 році».

Довідка. У 2016 році функціонувало 58 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які  відвідували 19591 юних спортсменів. Навчально-тренувальний процес забезпечували 751 тренер, 410 з яких штатні У спортивних школах області функціонували 228 відділень з олімпійських та 195 з неолімпійських видів спорту. 473 спортсмени ставали переможцями і призерами всеукраїнських змагань, вони здобули 223 – золотих, 112 срібних та 138 бронзових нагороди.

Повернутись Створено: 16 лютого 2017 року, 14:16 Переглядів: 1143

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація