21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Нагородили кращих спортсменів та тренерів – переможців обласного рейтингу 2016 року Роздрукувати

16 лютого відбулась колегія управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації за підсумками роботи галузі у 2016 році і нагородження кращих спортсменів та тренерів, фізкультурно-спортивних організацій, переможців обласного рейтингу. В її роботі взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, керівник апарату облдержадміністрації Валерій Бойко, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, начальник управління фізичної культури та спорту Сергій Чернявський, голова комітету з фізичної культури і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Павло Хникін.

Грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради за високі спортивні результати на змаганнях міжнародного рівня були нагороджені спортмени – переможці обласного рейтингу 2016 року та їх тренери.

Грамотами та кубками також були удостоєні спортивні організації області, переможці та призери обласного рейтингу 2016 року: серед міст обласного значення –  I місце м. Вінниця, голова комітету з фізичної культури і спорту міської ради Сергій Краєвський; II місце – м. Ладижин, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради Сергій Стоян; III місце – м. Жмеринка, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Добжанська. Серед районів I місце виборов Калинівський район, завідувачка сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Коваль, II місце – Вінницький район, голова райради «Колос» Роман Йосумбелі, а III місце – Немирівський район, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Астаніна.

Також нагородили спортивні організації переможці та призери обласного конкурсу серед спортсменів-інвалідів: за I місце - м. Вінниця, голова міськспорткомітету  Сергій Краєвський, за II місце – Барський район, завідувач сектором у справах молоді та спорту райдежадміністрації Олег Бортник, за  III місце - м. Ладижин, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради Сергій Стоян.

Крім того, посвідчення «Майстрів спорту України» вручили Яні Галицькій (бадмінтон), Олександрі Гуйван (бадмінтон),                     Олені Осьмірко (ушу), Костянтину Соболевському (греко-римська боротьба), Володимиру Чорнолісу (стрільба з лука).

Наостанок члени колегії затвердили рішення «Про підсумки роботи фізкультурно-спортивних  організацій області у 2016 році та завдання щодо розвитку фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової  роботи  у 2017 році».

Довідка. У 2016 році функціонувало 58 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які  відвідували 19591 юних спортсменів. Навчально-тренувальний процес забезпечували 751 тренер, 410 з яких штатні У спортивних школах області функціонували 228 відділень з олімпійських та 195 з неолімпійських видів спорту. 473 спортсмени ставали переможцями і призерами всеукраїнських змагань, вони здобули 223 – золотих, 112 срібних та 138 бронзових нагороди.

Повернутись Створено: 16 лютого 2017 року, 14:16 Переглядів: 1209

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація