Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Нагородили кращих спортсменів та тренерів – переможців обласного рейтингу 2016 року Роздрукувати

16 лютого відбулась колегія управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації за підсумками роботи галузі у 2016 році і нагородження кращих спортсменів та тренерів, фізкультурно-спортивних організацій, переможців обласного рейтингу. В її роботі взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, керівник апарату облдержадміністрації Валерій Бойко, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, начальник управління фізичної культури та спорту Сергій Чернявський, голова комітету з фізичної культури і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Павло Хникін.

Грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради за високі спортивні результати на змаганнях міжнародного рівня були нагороджені спортмени – переможці обласного рейтингу 2016 року та їх тренери.

Грамотами та кубками також були удостоєні спортивні організації області, переможці та призери обласного рейтингу 2016 року: серед міст обласного значення –  I місце м. Вінниця, голова комітету з фізичної культури і спорту міської ради Сергій Краєвський; II місце – м. Ладижин, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради Сергій Стоян; III місце – м. Жмеринка, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Добжанська. Серед районів I місце виборов Калинівський район, завідувачка сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Коваль, II місце – Вінницький район, голова райради «Колос» Роман Йосумбелі, а III місце – Немирівський район, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Астаніна.

Також нагородили спортивні організації переможці та призери обласного конкурсу серед спортсменів-інвалідів: за I місце - м. Вінниця, голова міськспорткомітету  Сергій Краєвський, за II місце – Барський район, завідувач сектором у справах молоді та спорту райдежадміністрації Олег Бортник, за  III місце - м. Ладижин, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради Сергій Стоян.

Крім того, посвідчення «Майстрів спорту України» вручили Яні Галицькій (бадмінтон), Олександрі Гуйван (бадмінтон),                     Олені Осьмірко (ушу), Костянтину Соболевському (греко-римська боротьба), Володимиру Чорнолісу (стрільба з лука).

Наостанок члени колегії затвердили рішення «Про підсумки роботи фізкультурно-спортивних  організацій області у 2016 році та завдання щодо розвитку фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової  роботи  у 2017 році».

Довідка. У 2016 році функціонувало 58 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які  відвідували 19591 юних спортсменів. Навчально-тренувальний процес забезпечували 751 тренер, 410 з яких штатні У спортивних школах області функціонували 228 відділень з олімпійських та 195 з неолімпійських видів спорту. 473 спортсмени ставали переможцями і призерами всеукраїнських змагань, вони здобули 223 – золотих, 112 срібних та 138 бронзових нагороди.

Повернутись Створено: 16 лютого 2017 року, 14:16 Переглядів: 1405

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація