16 липня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 303) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Нагородили переможців конкурсу «Краща торгова марка Поділля-2019» Роздрукувати

Напередодні Дня працівників торгівлі, яке в Україні відзначається в останню неділю липня, з професійним святом представників торгівельної сфери привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.    

– Насамперед хотів би подякувати за вашу роботу, адже життя будь-якої повноцінної держави не можливо уявити без хороших і розвинених торгових відносин, – сказав у вітальному слові Анатолій Дмитрович. – Колись давним-давно торгівля стала сполучною ланкою у взаємодії різних країн і куточків всього світу.

Також Анатолій Олійник процитував китайське прислів'я: «Той, хто не вміє посміхатися, не повинен займатися торгівлею». Тому побажав усім присутнім завжди йти по життю з посмішкою, щоб усі труднощі долалися із легкістю, а щоденна робота завжди приносила хороші результати.  

Із святом також присутніх привітав перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, який у своєму виступі зазначив, що торгівля має важливе значення для кожного.  

– Ви не просто продаєте товари – ви даруєте нам свої усмішки, частинку душі, – сказав Андрій Петрович. – Адже кожен бажає отримати певні блага – і тут, в обласному центрі, і в маленькому селі, за сотні кілометрів від торгових баз. І саме ви працюєте над цим нелегким завданням. Наразі ринок насичений товарами іноземного виробництва, однак, існує безліч категорій товарів, які імпортери не поставляють, тож саме на плечі регіональних виробників лягає питання забезпечення населення цими продуктами. Я щиро дякую вам за те, що продукти вашого виробництва представляють нашу область на регіональному та всеукраїнському рівні. Бажаємо, щоб ваші бренди розростались та виходили на світовий рівень.

В ході урочистих зборів Почесними грамотами облдержадміністрації і обласної Ради нагородили кращих працівників торгівельної галузі та кращі заклади ресторанного бізнесу області.

Окрім цього, нагородили отримали переможці конкурсу «Краща торгова марка Поділля-2019» у дев’яти номінаціях:«Екологічність та натуральність», «Інновації у виробництві», «Репутація та довіра», «Відкриття року», «Краща фірмова мережа виробника», «Якість», «Кращий експортер», «Соціальна відповідальність» та «Краща торгівельна мережа».

Основна мета конкурсу – залучити широке коло суб’єктів господарювання до підвищення рівня конкурентоспроможності продукції з використанням сучасних методів управління якістю. Так, найуспішніші підприємства отримали Кубок переможця та Сертифікат на право маркування своєї продукції як «Краща торгова марка Поділля» упродовж року.

Привітала присутніх також голова Вінницької обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг Алла Толмачова та вручила Почесні грамоти обласного комітету профспілки.

Повернутись Створено: 25 липня 2019 року, 15:32 Переглядів: 720

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація