23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Нагородили переможців конкурсу «Краща торгова марка Поділля-2019» Роздрукувати

Напередодні Дня працівників торгівлі, яке в Україні відзначається в останню неділю липня, з професійним святом представників торгівельної сфери привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.    

– Насамперед хотів би подякувати за вашу роботу, адже життя будь-якої повноцінної держави не можливо уявити без хороших і розвинених торгових відносин, – сказав у вітальному слові Анатолій Дмитрович. – Колись давним-давно торгівля стала сполучною ланкою у взаємодії різних країн і куточків всього світу.

Також Анатолій Олійник процитував китайське прислів'я: «Той, хто не вміє посміхатися, не повинен займатися торгівлею». Тому побажав усім присутнім завжди йти по життю з посмішкою, щоб усі труднощі долалися із легкістю, а щоденна робота завжди приносила хороші результати.  

Із святом також присутніх привітав перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, який у своєму виступі зазначив, що торгівля має важливе значення для кожного.  

– Ви не просто продаєте товари – ви даруєте нам свої усмішки, частинку душі, – сказав Андрій Петрович. – Адже кожен бажає отримати певні блага – і тут, в обласному центрі, і в маленькому селі, за сотні кілометрів від торгових баз. І саме ви працюєте над цим нелегким завданням. Наразі ринок насичений товарами іноземного виробництва, однак, існує безліч категорій товарів, які імпортери не поставляють, тож саме на плечі регіональних виробників лягає питання забезпечення населення цими продуктами. Я щиро дякую вам за те, що продукти вашого виробництва представляють нашу область на регіональному та всеукраїнському рівні. Бажаємо, щоб ваші бренди розростались та виходили на світовий рівень.

В ході урочистих зборів Почесними грамотами облдержадміністрації і обласної Ради нагородили кращих працівників торгівельної галузі та кращі заклади ресторанного бізнесу області.

Окрім цього, нагородили отримали переможці конкурсу «Краща торгова марка Поділля-2019» у дев’яти номінаціях:«Екологічність та натуральність», «Інновації у виробництві», «Репутація та довіра», «Відкриття року», «Краща фірмова мережа виробника», «Якість», «Кращий експортер», «Соціальна відповідальність» та «Краща торгівельна мережа».

Основна мета конкурсу – залучити широке коло суб’єктів господарювання до підвищення рівня конкурентоспроможності продукції з використанням сучасних методів управління якістю. Так, найуспішніші підприємства отримали Кубок переможця та Сертифікат на право маркування своєї продукції як «Краща торгова марка Поділля» упродовж року.

Привітала присутніх також голова Вінницької обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг Алла Толмачова та вручила Почесні грамоти обласного комітету профспілки.

Повернутись Створено: 25 липня 2019 року, 15:32 Переглядів: 449

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація