5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Найвищий показник довіри населення до діяльності обласних рад України – на Вінниччині Роздрукувати

Серед 24 обласних рад України саме діяльність Вінницької обласної Ради визнано найефективнішою. За результатами опитування Міжнародного республіканського інституту щодо настроїв жителів міст-обласних центрів Вінницька обласна Рада очолила рейтинг діяльності державних інституцій за низкою показників.

Відтак, найвищий показник усіх респондентів – 13% цілком схвалюють діяльність Вінницької обласної Ради та 37% – швидше схвалюють. Друге місце у рейтингу посіла Кіровоградська обласна рада (м. Кропивницький). За ним – Івано-Франківська, Харківська та Дніпропетровська обласні ради (м. Дніпро).

Опитування проводилося в період із 25 січня до 17 лютого і досліджувало настрої жителів міст-обласних центрів щодо: оцінки якості обслуговування та послуг, взаємодії з установами місцевого самоврядування, оцінки діяльності державних та недержавних інституцій, електоральних симпатій та мотивів електорального вибору, міграційних настроїв жителів міст тощо.

Всеукраїнське муніципальне опитування Міжнародного республіканського інституту проводиться шостий рік поспіль у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сіверськодонецьк на Донбасі. Опитування проведено на основі вибірки, яка налічувала 19200 респондентів.

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 21 квітня 2020 року, 10:17
Оновлено: 21 квітня 2020 року, 10:44
Переглядів: 394

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація