Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Напередодні Нового Року відбулось 70 засідання бюджетної комісії обласної Ради Роздрукувати

27 грудня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм обласної Ради за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника.

Заступник директора Департаменту – начальник Управління фінансів виробничої сфери та супроводження субвенцій  фінансів облдержадміністрації Ірина Зубань ознайомила присутніх з новим проектом розпорядженням голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік».

Розпорядження передбачає збільшення видатків бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  на суму 9450,000 тис. грн. «Реалізація інвестиційних проектів» з розподілом за головними розпорядниками та об’єктами згідно з переліком:

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації (9400,000 тис. грн.)

– придбання медичного обладнання для Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансера, вул. Хмельницьке шосе, 84, м. Вінниця – 6410,000тис. грн.;

– придбання медичного обладнання для Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, Хмельницьке шосе, 108, м. Вінниця – 1440,000 тис. грн.;

– придбання оптичного когерентного томографа для Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни, вул. Пирогова, 109 А, м. Вінниця – 1050,000 тис. грн.;

– придбання комп’ютерного томографа для Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансера, вул. Хмельницьке шосе, 84, м. Вінниця – 500,000 тис. грн.

Управління культури і мистецтв облдержадміністрації (50,000 тис. грн.)

– придбання комп’ютерної та оргтехніки для Вінницької обласної бібліотеки для дітей ім. І. Я. Франка, вул. Соборна, 73, м. Вінниця – 50,000 тис. грн.

Крім того, для забезпечення фінансової участі обласного бюджету вищезазначених проектів встановлюються бюджетні призначення Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації «Реалізація інвестиційних проектів» у сумі 267,000 тис. грн., в тому числі, за об’єктами:

– придбання медичного обладнання для Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансера, вул. Хмельницьке шосе, 84, м. Вінниця – у сумі 192,300 тис. грн.,

– придбання медичного обладнання для Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, Хмельницьке шосе, 108, м. Вінниця – у сумі 43,200 тис. грн.,

– придбання оптичного когерентного томографа для Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни, вул. Пирогова, 109 А, м. Вінниця –  у сумі 31,500 тис. грн.

Окрім того, цим розпорядженням передбачається зарахування до обласного бюджету субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільський місцевості в обсязі 238 млн. грн. Ці кошти будуть розподілені між місцевими бюджетами області в 2018 році.

На виконання рішення 27 сесії обласної Ради про компенсаційну виплату за навчання студентів – учасників АТО та їхнім дітей, розподілено кошти в обсязі 342 тис. грн. для компенсації навчання 48 студентів.

Також розпорядженням передбачено перерозподіл планових асигнувань в межах призначень головним розпорядникам коштів з метою максимально повного освоєння коштів до кінця року та недопущення кредиторської заборгованості із заробітної плати, енергоносіям, іншим захищеним статтям видатків.

З протоколом та висновками 70-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 27 грудня 2017 року, 15:35 Переглядів: 553

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація