23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Напередодні сесії Роздрукувати

Депутати обговорили головний фінансовий документ області

24 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій та президії обласної Ради.

На порядок денний засідання комісій виносилося 3 питання:
1. Про Програму соціально-економічного розвитку Вінницької області на 2011 рік.
2. Про обласний бюджет на 2011 рік.
3. Про реформу охорони здоров’я на базі Вінницької області.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив, що всі комісії зібрали на засідання для того, аби обговорити нові підходи до формування обласного бюджету, у зв’язку із новим Податковим та Бюджетним кодексами України.
– Є багато нюансів у цих законах. Тому наше зібрання має ще й просвітницьку функцію – фахівці роз’яснять основні положення, аби не виникало непорозумінь при затверджені проекту бюджету, – зазначив Татусяк.
З першого питання – Про Програму соціально-економічного розвитку Вінницької області на 2011 рік – доповідав 1-й заступник начальника головного управління економіки ОДА Володимир Репей.
За попередньою інформацією на наступний рік планується прийняття 15-ти обласних програм. Втім голова обласної Ради стоїть на позиції того, аби не приймати програми, які видаються недієвими.
– Звертаюся до комісій. Не пропонуйте програм, які нереальні до виконання. Навіть, якщо цього вимагають центральні органи влади і виділяють на них кошти, – підкреслив С.Татусяк.
Про обласний бюджет на 2011 рік слово тримали начальник головного фінансового управління Олександр Мушинський та голова постійної бюджетної комісії облради Наталія Гетце.
Доповідачами, зокрема, було наголошено на нових підходах в роботі основних розпорядників бюджетних коштів, з тим, аби в непростих умовах формування дохідної частини бюджету забезпечити її наповнювання вчасно і в повному обсязі.
Два попередніх питання викликали чимало запитань та зауважень депутатів. А ще кожен захищав видатки на свою галузь, вважаючи її пріоритетнішою за інші.
– Кожен з нас на сьогодні не бачить в бюджеті того, що хотів би бачити. Але ми побачимо все, коли почнемо працювати за новим бюджетом, – резюмувала дискусію колег Тетяна Антонець.
Ще більше запитань і навіть деяке обурення викликала доповідь начальника управління охорони здоров’я ОДА Лідії Діденко про старт 2011 року на Вінниччині реформи охорони здоров’я. Наша область стала третім пілотним регіоном разо з Донецькою та Дніпропертовською.
Депутати висловлювали острах з приводу фінансування реформи з місцевих бюджетів, що є непосильним для казни області.
Сергій Татусяк закликав колег не робити поспішних висновків, вивчити питання досконально, а тоді висловлюватися щодо реформи.
По завершенню спільного засідання постійних комісій відбулася президія обласної Ради, на якій було затверджено порядок денний чергової сесії облради, яка відбудеться 28 грудня.

Повернутись Створено: 24 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 912

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація