21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Напередодні свята Миколая депутат обласної Ради вручив солодощі вихованцям навчальних закладів Вінницького району Роздрукувати

Депутат обласної Ради від ВО «Батьківщина» Олександр Масленніков вирушив до загальноосвітніх закладів свого виборчого округу, аби презентувати дітям солодощі до найулюбленішого свята - Дня Святого Миколая.

Солодкі подарунки отримали вихованці Лисогірської СЗШ I ст.

- У нас навчаються діти з першого по четвертий клас, - зауважила директор школи Ірина Наборщикова. - Завдяки обранцю громади Олександру Масленнікову всі вони до свята Миколая отримають солодощі. Ми дуже вдячні йому за проявлену ініціативу привітати нашу дітвору зі святом.

Також директор розповіла, що вони часто співпрацюють із Олександром Масленніковим.

- Влітку в нашому закладі виникла проблема зі стелею і завдяки підтримці Олександра Георгійовича проблему вдалось швидко та якісно вирішити, – повідомила Ірина Наборщикова .

У день свята солодощі вручать також учням Ксаверівської СЗШ I ст. Директор школи Оксана Слободянюк подякувала депутату обласної Ради за увагу, яку отримують учні навчального закладу.

Не оминув увагою Олександр Масленніков і вихованців Бохоницької СЗШ I-III ст., адже з цією школою депутат співпрацює вже давно.

- Ми звернулись до Олександра Георгійовича із клопотанням щодо придбання подарунків до Дня Святого Миколая для дітей пільгових категорій, які навчаються у нашому закладі, - поінформувала директор школи Галина Пащенко. - Це, зокрема, сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, з малозабезпечених та багатодітних родин, учасників АТО, переселенці. Ми вдячні Олександру Георгійовичу за те, що він одразу відгукнувся і привіз солодощі.

Також Галина Пащенко розповіла і про те, що депутат обласної Ради презентував грошову винагороду талановитій учениці, неодноразовій призерці різноманітних конкурсів та олімпіад, відмінниці, президенту школи, дев’ятикласниці – Дар’ї Мудрик.

Директор Бохоницької СЗШ I-III ст подякувала Олександру Масленнікову також від імені батьківського комітету та громади за надану допомогу і постійну співпрацю.

Повернутись Створено: 15 грудня 2016 року, 10:33 Переглядів: 659

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація