Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Напередодні відзначення Дня захисника України провели засідання круглого столу Роздрукувати

11 жовтня за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка відбулося засідання круглого столу на тему: «День захисника України – свято багатьох поколінь українців». Зібрання відбулося під керівництвом голови обласної Асоціації ветеранів силових структур Петра Бойка.

Також були присутні заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, депутат обласної Ради Володимир Барцьось, представники ветеранських організацій Вінниччини,   ветерани силових структур області, науковці, письменники, журналісти, представники організацій громадянського суспільства, зокрема, члени Громадських рад при обласній Раді та облдержадміністрації.

Для обговорення було вибрано кілька актуальних питань, зокрема, «Захист України – священний обов’язок кожного Українця», «Значення державного свята Дня захисника України для національного патріотичного виховання», «Волонтерство – як національний феномен українців», «Роль державних, регіональних органів влади в зміцненні оборо знадності країни, виховані патріотизму».

– Знаково, що ведеться посилена робота в напрямі покращення національно-патріотичного виховання нашої молоді, – зазначив Михайло Кременюк. – Ми хочемо, щоб наша Україна була сильною і справжньою державою із міцною економікою. Наш обов’язок – виховати молодь із громадянською відповідальністю, національною самосвідомістю, високими духовними цінностями, родинними і патріотичними почуттями.

Із прийдешнім святом також присутніх привітав заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради  Олександр Крученюк.

 – Одним з пріоритетних завдань держави є формування у суспільства, особливо учнівської та студентської молоді, шанобливого ставлення до захисників України усіх поколінь, виховання активної громадянської та патріотичної позиції, готовності до захисту суверенітету і територіальної цілісності держави, збереження та примноження духовної спадщини, – сказав Олександр Васильович.  

Голова обласної Асоціації ветеранів силових структур Петро Бойко під час свого виступу зазначив, що День захисника України об’єднав всі покоління захисників – від ветеранів Другої світової війни, учасників Операції Об’єднаних сил, військовослужбовців Збройних сил України до майбутніх захисників – ліцеїстів, а також усіх тих, хто захищає незалежність нашої держави. Також він підкреслив, що Асоціація проводить активну діяльність у напрямі національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вінниччини.

Виступив перед присутніми також голова обласної організації Національної спілки письменників України Вадим Вітковський, На його думку, головне завдання, яке сьогодні постає перед суспільством та державою, – це виховання справжнього українця: патріотичного та самодостатнього.

В ході зібрання Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради за вагомий внесок у процес національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вінниччини відзначили членів громадської організації «Вінницька обласна Асоціація ветеранів силових структур», а також вручили подарунки – фотоальбомо-книгу «Хата під стріхою» автора Володимира Козюка.

Повернутись Створено: 12 жовтня 2018 року, 10:52 Переглядів: 458

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація