23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Напрацьовані стратегії розвитку району заслуговують на увагу Роздрукувати

Зазначив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський 8 квітня за підсумками звіту керівника Тростянецького району Олександра Кравченка про результати своєї діяльності у І кварталі 2013 року перед губернатором області Іваном Мовчаном.

Робота голови районної державної адміністрації з питань розвитку агропромислового комплексу, тваринницької галузі, молокозаготівель була визнана системною.

Позитивно оцінені також інші  досягнення в соціально –економічному житті району.

Ігор Кревський наголосив, що такі результати можливі лише при об’єднанні зусиль влади, громади та депутатського корпусу району. При цьому він відмітив системну роботу  територіальних громад району і Тростянецької районної ради з розробки і прийняття Стратегій розвитку до 2020 року.

- Успішного результату ми досягнемо лише тоді, коли зробимо кожного жителя територіальної громади не спостерігачем, а активним учасником заходів, які проводить на сьогоднішній день влада- зауважив перший заступник голови обласної Ради.

Повернутись Створено: 10 квітня 2013 року, 08:20 Переглядів: 762

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація