Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Напрацьовано пропозиції щодо перспектив діяльності центру модульного навчання Роздрукувати

15 листопада голова обласної Ради Анатолій Олійник вдруге провів робочу нараду щодо перспектив розвитку та подальшого функціонування Вінницького обласного центру модульного навчання. Про долю комунального закладу говорили голова постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, директор Вінницького регіонального центру модульного навчання Василь Сердюк,  заступник директора  Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський, начальник відділу Вінницького обласного центру зайнятості Валентина Зарудняк, ректор Вінницького національного технічного університету Володмир Грабко.

Нагадаємо, що перша нарада відбулась 8 листопада 2016 року, під час якої обговорювались питання діяльності центру модульного навчання, відповідно до поточних тенденцій ринку праці, ситуації в економіці Вінницької області та наявних джерел фінансування, змін у стандартах професійно-технічної освіти.

– На нинішній день ми розглядаємо ефективність діяльності окремих підприємств комунальної власності області, в тому числі, Вінницького обласного центру модульного навчання, який був проініційований та підтриманий на початкових стадіях в рамках пілотного проекту, і сьогодні знаходиться в «підвішеному» стані, – зауважив Анатолій Олійник, розпочинаючи засідання. – Опрацювавши Постанову Кабінету Міністрів на 2017 фінансовий рік, 50 % фінансування необхідно забезпечити з обласного бюджету на утримання органів державної влади. Кроки до створення виконкомів сьогодні вже забирають потрошки гроші для інших потреб держави, а нас привчають дивитися, які будуть перспективи щодо фінансування виконавчих комітетів місцевих рад. Тому нам зараз непросто, і кожна копійка розписана.

Під час наради директор Василь Сердюк озвучив пропозиції щодо перспектив розвитку та подальшого функціонування Вінницького обласного центру. За підсумками обговорення дійшли до спільної думки, що потрібно зберегти цей унікальний заклад в області та розробити механізм, аби віднайти кошти і дати  можливість підготуватись до ліцензування. 

Зокрема, вирішили підготувати листи до Мінпраці та МОН щодо отримання інформації про механізм реалізації Положення про відкрите професійно-технічне навчання на основі модульної технології в умовах децентралізації влади. Підготувати новий розділ Положення про обласний конкурс розвитку територіальних громад для розширення фінансової складової.

Звернутися до Департаменту фінансів ОДА щодо можливості виділення коштів для використання промоції та підготовки ліцензії. 

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 10:55 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація