15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю. 15 липня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні обласної Ради  (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.                                                     

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Напрацьовано пропозиції щодо перспектив діяльності центру модульного навчання Роздрукувати

15 листопада голова обласної Ради Анатолій Олійник вдруге провів робочу нараду щодо перспектив розвитку та подальшого функціонування Вінницького обласного центру модульного навчання. Про долю комунального закладу говорили голова постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, директор Вінницького регіонального центру модульного навчання Василь Сердюк,  заступник директора  Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський, начальник відділу Вінницького обласного центру зайнятості Валентина Зарудняк, ректор Вінницького національного технічного університету Володмир Грабко.

Нагадаємо, що перша нарада відбулась 8 листопада 2016 року, під час якої обговорювались питання діяльності центру модульного навчання, відповідно до поточних тенденцій ринку праці, ситуації в економіці Вінницької області та наявних джерел фінансування, змін у стандартах професійно-технічної освіти.

– На нинішній день ми розглядаємо ефективність діяльності окремих підприємств комунальної власності області, в тому числі, Вінницького обласного центру модульного навчання, який був проініційований та підтриманий на початкових стадіях в рамках пілотного проекту, і сьогодні знаходиться в «підвішеному» стані, – зауважив Анатолій Олійник, розпочинаючи засідання. – Опрацювавши Постанову Кабінету Міністрів на 2017 фінансовий рік, 50 % фінансування необхідно забезпечити з обласного бюджету на утримання органів державної влади. Кроки до створення виконкомів сьогодні вже забирають потрошки гроші для інших потреб держави, а нас привчають дивитися, які будуть перспективи щодо фінансування виконавчих комітетів місцевих рад. Тому нам зараз непросто, і кожна копійка розписана.

Під час наради директор Василь Сердюк озвучив пропозиції щодо перспектив розвитку та подальшого функціонування Вінницького обласного центру. За підсумками обговорення дійшли до спільної думки, що потрібно зберегти цей унікальний заклад в області та розробити механізм, аби віднайти кошти і дати  можливість підготуватись до ліцензування. 

Зокрема, вирішили підготувати листи до Мінпраці та МОН щодо отримання інформації про механізм реалізації Положення про відкрите професійно-технічне навчання на основі модульної технології в умовах децентралізації влади. Підготувати новий розділ Положення про обласний конкурс розвитку територіальних громад для розширення фінансової складової.

Звернутися до Департаменту фінансів ОДА щодо можливості виділення коштів для використання промоції та підготовки ліцензії. 

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 10:55 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація