Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулося засідання Конкурсної ради 12 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

4 червня  під головуванням очільника Вінницької обласної Ради Сергія Свитка відбулося засідання Конкурсної ради 12 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, на якому було додатково  визначено переможців цього  Конкурсу.

Участь у засіданні взяли члени Конкурсної ради: перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко (заступник голови Конкурсної ради), заступник голови обласної Ради Наталія Солейко (заступник голови Конкурсної ради), директор Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Олександр Якубик (секретар Конкурсної ради), голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор,  депутат обласної Ради Микола Андрусишин, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Анатолій Вакар, та інші.

Голова Конкурсної ради Сергій Свитко  поінформував присутніх про те, що розпорядженням голови облдержадміністрації від 21 травня 2015 року №311 “Про внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік” фонд Обласного конкурсу збільшено на 250 тис.грн. В зв’язку з цим виникла необхідність додатково визначити переможців  проектів, які мають найбільше соціальне значення, з числа тих, яким було відмовлено в першому етапі конкурсу.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко вніс на розгляд Конкурсної ради пропозиції про визнання переможцями додаткових проектів. Після обговорення Конкурсна рада з проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, враховуючи велике соціальне значення проектів, визнала переможцями  такі  проекти:

Іллінецький район, с.Бабин "Знаєш минуле - матимеш майбутнє" - 54 тис.грн. (Мета проекту - створення музею історії села та школи).

Липовецький район, с. Росоша «Ігровий майданчик - новий рівень розвитку дошкільнят» - 60 тис.грн. (Мета проекту створення умов для фізичного розвитку і зміцнення здоров'я дітей Росошанської територіальної громади, шляхом облаштування ігрового майданчику на території ДНЗ «Сонечко»).

Чечельницька районна рада «Світ творчості, фантазії і краси!» - 60 тис.грн. (Мета проекту- створення сприятливого освітнього та психофізичного клімату у Чечельницькому РБДТ шляхом заміни вікон і дверей на металопластикові та зменшення витрат на паливні матеріали).

Також вирішено дофінансувати на 40 тис.грн. проект-переможець с.Журавлівки Барського району «Тепло і затишок дитини - майбутнє нашої країни !».

Залишок, виділених додатково коштів в сумі 36 тис. грн.,  був  розподілений  в Шаргородський і Калинівський райони.

Нагадаємо, що з обласного бюджету на 2015 рік передбачено 4,550 млн.грн на організацію та проведення дванадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад , в т.ч. на реалізацію проектів  ДесПро з водопостачання - 550 тис.грн.

В 2015 році громадами було подано та Дирекцією Конкурсу зареєстровано 251 проект. Бюджет всіх проектів складає близько 33,4 млн.грн., з яких за рахунок місцевих бюджетів - 11,5 млн.грн., фонду конкурсу - 13,4 млн.грн, інших джерел 8,6 млн.грн.

На виконання рішення Конкурсної ради дванадцятого обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад від 06 травня 2015 року визнано 78 проектів-переможців, загальна сума співфінансування з фонду конкурсу становить 3955 тис.грн.

Повернутись Створено: 4 червня 2015 року, 18:47 Переглядів: 876

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація