Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Наразі в області одужало 355 осіб від коронавірусної хвороби Роздрукувати

Станом на 13 травня в області зафіксовано 654 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, тобто 26 нових випадків за останню добу. Кількість тих, хто одужав, зросла – станом на сьогодні в області одужало 355 осіб. Наразі в лабораторіях протестовано понад 12 тисяч зразків біоматеріалів.

Лабораторний центр продовжує працювати в посиленому режимі. Відтак, рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виділено додаткові кошти на закупівлю нового ампліфікатора та витратних матеріалів для нього, аби на щоденній основі забезпечувати додаткову потужність проведення ПЛР-тестувань. Необхідно забезпечити якісне відпрацювання усіх планових госпіталізацій, пневмоній, підозрюваних та контактних осіб в процесі епідеміологічного розслідування, а також своєчасне обстеження медичних працівників, працівників Нацполіції – тобто тих, хто зараз знаходиться на передньому фланзі у боротьбі із розповсюдженням коронавірусної інфекції.

Але, на жаль, в області 12 пацієнтів знаходяться у важкому стані. Двоє з них перебувають на апаратах штучної вентиляції легень, шестеро хворих отримують СІПАП-терапію, четверо – кисневу підтримку. Відтак, сьогодні, як ніколи, важливо зберігати свідоме мислення в ставленні до ситуації та використовувати індивідуальні засоби захисту.

Необхідно пам’ятати, що ми ще не можемо повернутися до звичного ритму життя. Коронавірусна інфекція не відступила, щодня маємо нові і нові випадки, тому необхідно бути свідомими, берегти одне одного і пам’ятати, що здоров’я вас і ваших близьких – у ваших руках

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 14 травня 2020 року, 14:10 Переглядів: 371

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація