5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наразі зафіксовано 48 нових випадків захворювання на COVID-19 в області Роздрукувати

За інформацією Вінницького обласного лабораторного Центру МОЗ України, станом на 13 травня в області з початку спостережень зареєстровано 958 підозр на коронавірусну інфекцію. У 628 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 40 дітей. Зокрема, COVID-19 виявлено у 27 дітей з м. Вінниці, у чотирьох – з м.Гайсина. У Вінницькому районі лабораторно підтверджено 3 випадки захворювання на коронавірус серед дитячого населення, а в Калинівському, Барському, Літинському, Томашпільському, Тростянецькому районах та в Чернівцях – по одному.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані: у м. Вінниці –  334, в Калинівському районі – 73, у Вінницькому – 41, в Жмеринському – 27, у Тростянецькому – 19.

По 13 випадків COVID-19 зареєстровано в Гайсинському і Погребищенському районах, по 12 – у Літинському і в Барському районах області.

У Немирівському, Томашпільському і Козятинському районах лабораторно підтверджено по 10 випадків захворювання на коронавірус. У Липовецькому районі – 7.

По 6 випадків COVID-19 виявлено у Ямпільському та Тиврівському районах, по 5 – в Тульчинському, Хмільницькому, Мурованокуриловецькому та в Оратівському.

У Чернівецькому, Крижопільському районах та в м. Могилеві-Подільському – по 3 випадки захворювання на коронавірус, а в Іллінецькому районі та в Ладижині – по 2.

По одному випадку COVID-19 зареєстровано в Бершадському і Шаргородському районах.

Всього на цей час в лабораторіях Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України протестовано 11922 зразків матеріалів. В результаті досліджень у 628 осіб був виявлений коронавірус, в 11294 випадках результати досліджень були негативні.

У вогнищах інфекції було обстежено 958 осіб з підозрою на захворювання, 10934 контактних. З профілактичною метою було обстежено 30 осіб, які перебували в обсервації.

Для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції закуплено та отримано по гуманітарній допомозі 310 наборів діагностичних тест-систем. На цей час в лабораторіях обласного лабораторного Центру в наявності діагностичні тест-системи для дослідження матеріалів методом полімеразної ланцюгової реакції на 16 300 осіб.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Повернутись Створено: 13 травня 2020 року, 10:58 Переглядів: 441

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація