Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Нас вітають зі святом Роздрукувати

У День незалежності на Вінниччину завітали 200 іноземців

24 серпня в урочистостях з нагоди 20-ї річниці незалежності України на Вінниччині візьмуть участь близько 200 іноземців. 8 офіційних делегацій у складі 75 осіб прибули на запрошення влади області. Окрім того 16 делегацій з Республіки Польща (понад 100 осіб), завдяки сприянню Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», завітали до своїх партнерів у 13 територіальних громад краю.

23 серпня 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів протокольні зустрічі з представниками офіційних делегацій із Гродненської області Республіки Білорусь та Бєлгородської області Російської Федерації.
Особовий склад білорусів був представлений заступником голови Гродненського облвиконкому Андрієм Худиком, головою ради Білоруського громадського об’єднання ветеранів Іваном Тустовим, головою обласної організації Республіканської спілки молоді Юрієм Алєксєєм та заступником директора ТОВ «Лідський молочноконсервний комбінат» Зоєю Лободою.
Сторони обговорили соціально-економічний розвиток Вінницької та Гродненської областей, зупинившись детальніше на сільському господарстві обох регіонів.
Андрій Худик повідомив, що Гродненщина може похвалитися виробництвом сільськогосподарських машин, відтак запропонував вінничанам розглянути можливість створення спільного підприємства у цій галузі.
− Нам прикро, що ми працюємо з Прибалтикою, Казахстаном, а Україна поруч − і нема такої тісної співпраці. Потрібно це виправляти, − зауважив Андрій Худик.
Ігор Кревський зазначив, що дана пропозиція є цікавою для Вінниччини, оскільки тільки на жнива область щороку орендує кілька сотень комбайнів.

− Цього року ми залучили 600 одиниць зернозбиральної техніки з інших регіонів. І, в основному, це старі машини, якими нормально не намолотиш. Тому співпраця з білоруськими машинобудівниками могла б вирішити нашу проблему, − припустив 1-й заступник голови облради.
Окрім економічної співпраці, білоруси зацікавилися партнерством з ветеранськими організаціями Вінницької області. Ігор Кревський доручив надати гостям контакти таких організацій з тим, аби вони безпосередньо домовилися про співпрацю.

***
З Бєлгородщини до Вінниці на святкування 20-ї річниці незалежності прибули радник губернатора Бєлгородської області Микола Забара, начальник відділу зовнішніх зв’язків Володимир Зубов, начальник управління економічного розвитку Іван Адонін та генеральний директор «Бєлвнєштранс» Іван Головін.

Повернутись Створено: 24 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація