23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Нас вітають зі святом Роздрукувати

У День незалежності на Вінниччину завітали 200 іноземців

24 серпня в урочистостях з нагоди 20-ї річниці незалежності України на Вінниччині візьмуть участь близько 200 іноземців. 8 офіційних делегацій у складі 75 осіб прибули на запрошення влади області. Окрім того 16 делегацій з Республіки Польща (понад 100 осіб), завдяки сприянню Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», завітали до своїх партнерів у 13 територіальних громад краю.

23 серпня 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів протокольні зустрічі з представниками офіційних делегацій із Гродненської області Республіки Білорусь та Бєлгородської області Російської Федерації.
Особовий склад білорусів був представлений заступником голови Гродненського облвиконкому Андрієм Худиком, головою ради Білоруського громадського об’єднання ветеранів Іваном Тустовим, головою обласної організації Республіканської спілки молоді Юрієм Алєксєєм та заступником директора ТОВ «Лідський молочноконсервний комбінат» Зоєю Лободою.
Сторони обговорили соціально-економічний розвиток Вінницької та Гродненської областей, зупинившись детальніше на сільському господарстві обох регіонів.
Андрій Худик повідомив, що Гродненщина може похвалитися виробництвом сільськогосподарських машин, відтак запропонував вінничанам розглянути можливість створення спільного підприємства у цій галузі.
− Нам прикро, що ми працюємо з Прибалтикою, Казахстаном, а Україна поруч − і нема такої тісної співпраці. Потрібно це виправляти, − зауважив Андрій Худик.
Ігор Кревський зазначив, що дана пропозиція є цікавою для Вінниччини, оскільки тільки на жнива область щороку орендує кілька сотень комбайнів.

− Цього року ми залучили 600 одиниць зернозбиральної техніки з інших регіонів. І, в основному, це старі машини, якими нормально не намолотиш. Тому співпраця з білоруськими машинобудівниками могла б вирішити нашу проблему, − припустив 1-й заступник голови облради.
Окрім економічної співпраці, білоруси зацікавилися партнерством з ветеранськими організаціями Вінницької області. Ігор Кревський доручив надати гостям контакти таких організацій з тим, аби вони безпосередньо домовилися про співпрацю.

***
З Бєлгородщини до Вінниці на святкування 20-ї річниці незалежності прибули радник губернатора Бєлгородської області Микола Забара, начальник відділу зовнішніх зв’язків Володимир Зубов, начальник управління економічного розвитку Іван Адонін та генеральний директор «Бєлвнєштранс» Іван Головін.

Повернутись Створено: 24 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація