Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наш спорт Роздрукувати

Сергій Бубка відкрив Чемпіонат Європи у Вінниці

8 серпня президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка відкрив у Вінниці Чемпіонат Європи з хокею на траві. Разом з головою обласної Ради Сергієм Татусяком, головою облдержадміністрації Миколою Джигою та Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом почесний гість дав урочистий старт змаганням на стадіоні у Центральному парку імені Горького.

Перед урочистостями С.Бубка зустрівся із Сергієм Татусяком, Миколою Джигою та Володимиром Гройсманом для розмови про розвиток спортивної галузі Вінниччини.
Президент НОКУ наголосив, що перед владою регіонів стоїть завдання зберегти спортивну інфраструктуру та за можливістю споруджувати нові об’єкти спортивно-оздоровчого спрямування.
− Я знаю, що на Вінниччині цьому приділяють особливу увагу. Пригадую, коли ми проводили Олімпійський день, то ваша область зібрала 80 тисяч учасників, тоді як інші − 5-10 тисяч. А ранкові зарядки із губернатором − це взірець для всіх чиновників, − зауважив Сергій Бубка.
Голова ОДА Микола Джига зазначив, що зробити Вінниччину передовою в спортивно-оздоровчому русі − головне завдання влади області. Про це, зокрема, свідчить і чемпіонат Європи з хокею, який Вінниця прийматиме у себе з 8 по 14 серпня.

 

Повернутись Створено: 8 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 908

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація