Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наш спорт Роздрукувати

На Вінниччині пропагуватимуть хокей із шайбою

30 вересня голова обласної ради Сергій Татусяк провів нараду з питань організації промо-кампанії з підтримки в області хокею із шайбою та хокейного клубу «Вінницькі гайдамаки». Участь у нараді взяли начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Олександр Фєнєв, генеральний директор ХК «Вінницькі гайдамаки» Валерій Лук’янець, голова комітету з фізичної культури і спорту Вінницької міськради Сергій Краєвський, представники громадських організацій та ЗМІ.

За словами Сергія Татусяка, хокей на льоду на Вінниччині – нерозвинутий вид спорту, відтак про нього та про хокейну команду «Вінницькі гайдамаки» вінничани мало знають.
– Ми маємо розробити такий план дій, який би дав нашій команді відданих вболівальників та перспективу участі у чемпіонаті України. Адже «Гайдамаки» – хороша команда. Як кажуть тренери, є матеріал, є з ким працювати, – зазначив С.Татусяк.
Голова облради підкреслив, що підтримку влади області клуб вже має, наразі справа за підтримкою громадськості та бізнесу. С.Татусяк дав доручення управлінню з питань фізичної культури та спорту спільно із постійною комісією з питань молодіжної політики, спорту і туризму обласної Ради розробити план дій щодо розвитку ХК «Вінницькі гайдамаки» та місцевого хокею загалом.

Довідка: Команда «Гайдамаки» була заснована в 2008 році. Її засновниками стали Лук’янець В.В. та Чайковський В.О., а згодом до них приєднуються Замков І.М. та Окрема С.І.. Восени 2008 року Вінницька команда під назвою «Гайдамаки» вперше з’являється на сторінках Вінницьких газет. Тоді ще не відома команда виборює ІІІ місце в міському чемпіонаті. А вже в 2009 році в цьому ж чемпіонаті вони стають другими. Через деякий час в літку 2009 року на кубкові літа в місті Сімферополь команда займає ІІ місце. А восени 2009 року займають І місце в РХЛ. 2010- початок 2011 року стають найрезультативнішими. Весною 2010 року «Гайдамаки» завойовують І місце в кубкові кубків серед переможців РХЛ. 2011 році все ж таки утримують І місце за собою в РХЛ, та 6 місце в прем’єр-лізі під егідою Федерації хокею України. 2011 рік – кубок співдружності в Білорусії - команда загальними зусиллями виходить на ІІ місце серед команд таких країн: Україна, Польща, Білорусь, Німеччина.
 

Повернутись Створено: 30 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 876

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація