Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наш спорт Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Рік Євро-2012 має стати емоційним поштовхом до масового спорту»

27 січня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у ІV звітній конференції ВСГО «Обласна федерація футболу». Організація підбила підсумки спортивної діяльності у 2011 році та поінформувала про головні напрямки роботи у 2012 році.
Сергій Татусяк зауважив, що конференція має стати ще одним кроком до покращення розвитку футболу на Вінниччині, як з боку влади (виконавчої і самоврядної), так і з боку тих, хто займається футболом професійно.

Голова облради наголосив присутнім, що спортивно-масові заходи в області протягом року мають пройти під гаслом Європейського чемпіонату з футболу «Євро-2012».
– Рік Євро-2012 має стати емоційним поштовхом до масового спорту. Покращення розвитку фізкультури і спорту – футболу зокрема – має відбутися у кожному спортивному колективі, у кожній територіальній громаді, – наголосив С.Татусяк.
Представники Обласної федерації футболу поскаржилися голові на труднощі у розвитку футболу в окремих районах, через байдужість та відсутність розуміння керівників району.
Сергій Татусяк закликав сторони до діалогу, а федерації запропонував бути наполегливішими у вирішенні важливих для області і місцевих громад питань.
– Є багато проблем – матеріальних, фінансових, кадрових. Можна знайти їх ще масу, але там де є ефективна робота громадських організацій, влада йде назустріч і все робить для розвитку футболу у районі, – зауважив Сергій Пилипович.

Він запропонував найближчим часом провести спільне засідання керівників федерацій футболу, спортивного товариства «Колос» та голів районних рад і державних адміністрацій. Цю пропозицію зал зустрів оплесками, оскільки діалог між зазначеними структурами останнім часом був напруженим.
Також голова облради повідомив присутнім, що 27 лютого в рамках святкування 80-річчя утворення Вінницької області відбудеться урочиста презентація обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з футболу Олега Блохіна та Ігоря Бєланова.
Наостанок голова ВСГО «Обласна федерація футболу» Ірек Гатауллін вручив Сергію Татусяку пам’ятний знак – медаль «20 років Федерації футболу України».

Повернутись Створено: 27 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 984

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація