23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наш спорт Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Рік Євро-2012 має стати емоційним поштовхом до масового спорту»

27 січня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у ІV звітній конференції ВСГО «Обласна федерація футболу». Організація підбила підсумки спортивної діяльності у 2011 році та поінформувала про головні напрямки роботи у 2012 році.
Сергій Татусяк зауважив, що конференція має стати ще одним кроком до покращення розвитку футболу на Вінниччині, як з боку влади (виконавчої і самоврядної), так і з боку тих, хто займається футболом професійно.

Голова облради наголосив присутнім, що спортивно-масові заходи в області протягом року мають пройти під гаслом Європейського чемпіонату з футболу «Євро-2012».
– Рік Євро-2012 має стати емоційним поштовхом до масового спорту. Покращення розвитку фізкультури і спорту – футболу зокрема – має відбутися у кожному спортивному колективі, у кожній територіальній громаді, – наголосив С.Татусяк.
Представники Обласної федерації футболу поскаржилися голові на труднощі у розвитку футболу в окремих районах, через байдужість та відсутність розуміння керівників району.
Сергій Татусяк закликав сторони до діалогу, а федерації запропонував бути наполегливішими у вирішенні важливих для області і місцевих громад питань.
– Є багато проблем – матеріальних, фінансових, кадрових. Можна знайти їх ще масу, але там де є ефективна робота громадських організацій, влада йде назустріч і все робить для розвитку футболу у районі, – зауважив Сергій Пилипович.

Він запропонував найближчим часом провести спільне засідання керівників федерацій футболу, спортивного товариства «Колос» та голів районних рад і державних адміністрацій. Цю пропозицію зал зустрів оплесками, оскільки діалог між зазначеними структурами останнім часом був напруженим.
Також голова облради повідомив присутнім, що 27 лютого в рамках святкування 80-річчя утворення Вінницької області відбудеться урочиста презентація обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з футболу Олега Блохіна та Ігоря Бєланова.
Наостанок голова ВСГО «Обласна федерація футболу» Ірек Гатауллін вручив Сергію Татусяку пам’ятний знак – медаль «20 років Федерації футболу України».

Повернутись Створено: 27 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 957

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація