21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наша діяльність Роздрукувати

Вінниччина – школа передового досвіду і практики самоврядування

«Якщо Вінницька обласна Рада наступні 4 роки своєї каденції буде працювати, так само, як сьогодні, то Вінниччина стане школою передового досвіду і практики у поліпшенні депутатської діяльності та розвитку територіальних громад», – таку оцінку роботі головного представницького органу області дав Директор департаменту місцевого самоврядування, міжрегіональної взаємодії та адміністративно-територіального устрою Міністерства регіонального розвитку та будівництва України Федір Панасюк.

Федір Панасюк та Анатолій Краслянський, радник Голови Верховної Ради України з питань правової політики, 12 липня взяли участь у засіданні президії Вінницької обласної Ради. Окрім, затвердження переліку питань, що виносяться на сесію облради, на порядку денному засідання було питання «Про роботу Вінницької обласної Ради щодо навчання управлінських кадрів органів місцевого самоврядування», участь в обговоренні якого і взяли гості з Києва.
Інформацію із зазначеного питання озвучив заступник голови облради – заступник керівника виконавчого апарату Степан Нешик. Він поінформував членів президії та столичних посадовців про роботу, яку обласна Рада здійснила за півроку щодо навчання самоврядців.
– Після кожного навчального семінару обласна Рада видає методичні посібники, якими представники органів місцевого самоврядування можуть користуватися у щоденній своїй роботі, – зауважив С.Нешик.
Як зазначив заступник голови, у навчальній програмі для самоврядців на найближчий час – питання в світлі прийнятих законів про боротьбу з корупцією, доступу до публічної інформації, а також – бюджетно-фінансова система, адміністративний менеджмент тощо.
Директор департаменту Міністерства регіонального розвитку та будівництва України Федір Панасюк зазначив, що він слідкує за напрацюваннями вінницької обласної Ради і назвав їх «унікально-прогресивними».

– Те, що ви робите в напрямку реформування місцевого самоврядування, утвердження статусності територіальних громад – неможливо поставити на один постамент з іншими областями. Ви – вище! – підкреслив Федір Панасюк, звертаючись до президії ОР.
Він також відзначив, що висока мобілізація зусиль всіх самоврядних органів Вінниччини – це заслуга голови обласної Ради Сергія Татусяка.
В свою чергу Сергій Татусяк зауважив, що уся діяльність обласної Ради та місцевих рад регіону відбувається в світлі реформ, проголошених Президентом України, і, найперше, адміністративної реформи.
– Я бачу, що наша праця в центрі уваги Президента. Те, що сьогодні на засіданні президії присутні представники уряду та парламенту – свідчення уваги всіх центральних органів влади до питань, які піднімає Вінницька обласна Рада, – зазначив С.Татусяк.

Також на засіданні радник Голови Верховної Ради, ректор Відкритої вищої школи політичного лідера Анатолій Краслянський презентував присутнім навчальну програму для представників самоврядування, наголосивши, що навчання у школі відбувається безперервно та з виїздами у регіони.
– За навчальний курс ми плануємо охопити 100% депутатів обласних рад, 75% – районних та міських, 50% – сільських і селищних депутатів України, – зазначив Анатолій Краслянський.

Окрім того на засіданні члени президії обговорили та затвердили для розгляду на сесії облради 40 питань порядку денного.

 

Повернутись Створено: 13 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 818

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація