23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наша діяльність Роздрукувати

Понад 7 млн. грн. залучено до бюджету області за рахунок грантів

На сьогодні грантова діяльність Вінницької обласної Ради та місцевих громадських організацій є однією з найкращих в Україні. Це завдяки активній позиції та наполегливій роботі обласної Ради на чолі з головою Сергієм Татусяком. Залучення грантів у Вінницьку область одне із найголовніших завдань, адже це додаткові кошти на розвиток територіальних громад, – зазначила голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталія Гетце.
Грантовою діяльністю на сьогодні займається невелика кількість громадських організацій Вінницької області. Найбільш ефективно на сьогодні працює Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина». За останні 6 років ними реалізовано 18 проектів на загальну суму 4 млн. грн.
Завдяки реалізації одного з грантових проектів було створено Вінницьку обласну Асоціацію органів місцевого самоврядування (800,0 тис. грн.).
В рамках проекту людської безпеки «Кусаноне», було підписано грантовий контракт між Посольством Японії в Україні та Вінницьким обласним осередком Міжнародного Товариства «Україна-Польща-Німеччина». Проект модернізації медичного обладнання в Козятинській центральній районній лікарні виграв грант у сумі понад 115 тис. дол. США.
Міжнародна громадська організація «Єврорегіон «Дністер» протягом 1 року діяльності для налагодження транскордонного співробітництва залучили близько 2 млн. грн. та вже реалізовують два проекти коштом європейських фондів. Ще близько 20 проектів знаходяться у роботі. Серед них такі масштабні інфраструктурні напрями, як спорудження автомобільно-залізничного мосту «Ямпіль-Косоуци» (вартість - 8 млн. євро), очисні споруди у населених пунктах на березі Дністра (5 млн. євро), під’їзні шляхи до пропускного пункту «Бронниця-Унгурь» (3 млн. євро), розвиток аеропорту «Вінниця». Крім того постійно реалізовуються мікропроекти у сферах культури, спорту, освіти, медицини.
Слід підкреслити, що сьогодні в області вже працюють 2 масштабних проекти:
Швейцарсько-Український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. В рамках проекту DESPRO в 2012 році у Вінницькій області було реалізовано 6 проектів з водопостачання. Частка співфінансування DESPRO в кожному проекті становила 240 тис. грн., що в сумі склало 1440 тис. грн.
Починаючи з 2011 року у нашій області діє друга фаза проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду II», яка буде завершеною у 2014 році. Дана Програма діє у Жмеринському, Томашпільському, Теплицькому, Бершадському, Хмільницькому, Шаргородському, Калинівському і Чернівецькому районах. На фінансування громад Вінницької області передбачено виділити 380,8 тис. дол. США (понад 3 млн. грн.).
Молодіжні громадські організації Вінницької області на сьогодні майже не мають грантової історії. Проте займають активну громадську позицію.
Протягом останніх місяців відділ аналізу обласних програм та бюджету за ініціативи Наталії Гетце проводить роботу з активізації діяльності органів місцевого самоврядування та громадських організацій в напрямку грантової діяльності шляхом таких дій:
- проводиться моніторинг актуальних міжнародних та українських грантових конкурсів
- розробляються та поширюються методичні матеріали
- координується та надається підтримка в роботі громадським організаціям та органам місцевої влади
- проводяться навчальні зустрічі та наради з активізації грантової діяльності в громадах
- налагоджується співробітництво з донорськими організаціями та фондами
- сформувалось коло відповідальних осіб з грантової діяльності з числа працівників головних управлінь облдержадміністрації, районних рад та активної молоді, які долучатимуться як партнерська сторона до розробки грантових проектів та надаватимуть необхідну аналітичну інформацію для більш швидкого виконання поставленого завдання
- здійснюється розсилка актуальних грантів громадським організаціям, районним радам, студентському активу, усім тим, хто долучався до наших семінарів, та активно планує займатися грантовою роботою
До числа розсилки входять 44 громадських організацій області, 27 районних рад, Студентський парламент Вінниччини, 23 ради директорів шкіл Вінницької області, райдержадміністрації усіх районів області.

Повернутись Створено: 25 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 912

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація