Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Наша духовність Роздрукувати

Сергій Татусяк взяв участь у Всеукраїнській прощі

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, на запрошення голови Тернопільської обласної ради Олексія Кайди, взяв участь у Всеукраїнській прощі до Марійського духовного центру у Зарваниці.
16-17 липня на масштабний паломницький захід до Тернопільщини з’їхалося понад 100 тисяч вірян.

Серед почесних гостей цьогорічної прощі – єпископи Української Греко-католицької Церкви з усіх областей України, архієпископ Барселони Луїс Кардинал Мартінес Сістак, митрофорний протоієрей Йосиф Казанова-і-Мартурель, який є засновником української греко-католицької громади у Барселоні, ректор римо-католицької семінарії в Барселоні монсеньйор Йосиф Туруля Гаріга та настоятель церкви Святої Моніки в Барселоні о. д-р Гектор Рауль Ціммер.
З-поміж політиків та громадських діячів були присутні деякі голови обласних рад, народні депутати, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з усієї країни. Долучився до дійства і третій президент України (2005-2010рр.) Віктор Ющенко.


У неділю Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук провів Архиєрейську Святу Літургію після походу владик та священиків від Собору Зарваницької Матері Божої до подіуму на Чудотворному місці.
Також під час прощі відбулися інші численні богослужіння, зустрічі з духовенством, молитовні практики, концерти. Усі охочі змогли скупатися у чудотворному джерелі, освятити ікони й отримати благословення від священнослужителів.

Довідка: Всеукраїнська проща до Марійського духовного центру у Зарваниці відбувається щорічно з 2000 року. Центр внесено до переліку 15 найвизначніших святинь католицького світу, пов’язаних із об’явленням Діви Марії. До 1988 року богослужіння у Зарваниці відбувалися таємно, але 1991 року почалося відродження святині.

 

Повернутись Створено: 18 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1102

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація