26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наша духовність Роздрукувати

Сергій Татусяк встановив хрест в Іосафатовій долині

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 15 серпня взяв участь у хресній ході в Іосафатову долину (Долину Хрестів), що біля с.Голинченці Шаргородського району. Хода відбулася за організації Вінницької єпархії Української православної церкви та з благословення Митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Симеона.

Також участь у заході взяли митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, єпископ Житомирський та Новоград-Волинський Никодим, єпископ Білоцерківський і Богуславський Никодим.
Хресні ходи в Іосафатову долину є традиційними і відбуваються на згадку про явлення на цьому місці у 1923 році Пресвятої Богородиці. Згідно з переказами Матір Божа промовила до свідків Чуда: «Христа славте, хрести ставте». Відтоді пішла традиція молитися біля цілющого джерела в долині і залишати, як утвердження в своїй молитві, хреста.

У понеділок хресна хода розпочалася від храму святого Великомученика Димитрія Солунського у с.Голинченці. Віряни пройшли 3 км до Іосафатової долини та встановили там хрести, які несли всю дорогу. Свій хрест від родини Татусяків встановив і голова обласної Ради Сергій Пилипович.
Опісля цього відбулася Божестенна літургія, яку здійснив митрополит Симеон разом із присутніми архієреями. Владика Симеон подякував владі області, району, духовенству та вірянам за їхню участь у хресному ході.
− Дякую вам, що ви сьогодні здійснюєте паломництво у це духовне місце. Дякую за ваш труд − труд духовний − це молитва; труд фізичний − хресна хода і стояння під час Божественної літургії. Хай Господь віддає вам сторицею добрим здоров’ям і всіляким благополуччям, − сказав Його Високопреосвященство.
Голова облради Сергій Татусяк зауважив, що завдання влади, як районної, так і обласної, створити комфортні умови на шляху паломництва вірян до Іосафатової долини.
− Мені надзвичайно приємно, що сюди йдуть люди не тільки у свята, а щодня, що географія наших гостей розширюється. Для мене особливо важливо бути сьогодні тут, разом з вами у цьому святому місці, важливо разом помолитися за наших рідних і близьких, за хворих і вбогих, на весь наш народ і Україну, − зазначив С.Татусяк.
Він додав, що Українська держава не може бути економічно сильною, правовою і заможною без духовності, без твердої віри в Боже провидіння.
Цього разу у хресному ході та богослужінні взяли участь близько 10 тисяч прочан, все духовенство Вінницької єпархії, духовенство інших єпархій УПЦ та з-за кордону.
 

Повернутись Створено: 16 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 662

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація