Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наша духовність Роздрукувати

На Шаргородщині віряни пройшли «дорогою Христа»

23 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у святковому богослужінні у Шаргородському костелі Святого Флоріана, яке здійснив єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський. Після меси відбулася урочиста хресна хода, яка своєю суттю символізує шлях Ісуса Христа на Голгофу.

Для участі у месі та ході до райцентру прибуло кілька тисяч прочан із Вінницької та сусідніх областей. «Шлях Ісуса» починається з центру Шаргорода, далі віряни слідують вулицями міста через річку Мурафу до пагорбів села Гибалівки. Прокладання цього трикілометрового маршруту розпочали кілька років тому. Обабіч шляху й до сьогодні споруджується каплиці за проектом польського архітектора. Усі роботи ведуться коштом спонсорів та на пожертви віруючих.
– Цей проект є єдиним в Україні. Єдиним таким, що відтворює визначні пам’ятки Єрусалима, – зауважив Леон Дубравський.

Неодноразово для участі у богослужіннях та хресних ходах до Шаргорода приїздять голова облради Сергій Татусяк та заступник голови облдержадміністрації Володимир Барецький, який був одним із ініціаторів спорудження «дороги Христа».
– Хресний хід – це урок духовності. Це нагадування нам усім, що всі світські справи не мають важливості й змісту без віри, без Божого благословення, – сказав С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 26 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 920

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація