23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наша духовність Роздрукувати

На Шаргородщині віряни пройшли «дорогою Христа»

23 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у святковому богослужінні у Шаргородському костелі Святого Флоріана, яке здійснив єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський. Після меси відбулася урочиста хресна хода, яка своєю суттю символізує шлях Ісуса Христа на Голгофу.

Для участі у месі та ході до райцентру прибуло кілька тисяч прочан із Вінницької та сусідніх областей. «Шлях Ісуса» починається з центру Шаргорода, далі віряни слідують вулицями міста через річку Мурафу до пагорбів села Гибалівки. Прокладання цього трикілометрового маршруту розпочали кілька років тому. Обабіч шляху й до сьогодні споруджується каплиці за проектом польського архітектора. Усі роботи ведуться коштом спонсорів та на пожертви віруючих.
– Цей проект є єдиним в Україні. Єдиним таким, що відтворює визначні пам’ятки Єрусалима, – зауважив Леон Дубравський.

Неодноразово для участі у богослужіннях та хресних ходах до Шаргорода приїздять голова облради Сергій Татусяк та заступник голови облдержадміністрації Володимир Барецький, який був одним із ініціаторів спорудження «дороги Христа».
– Хресний хід – це урок духовності. Це нагадування нам усім, що всі світські справи не мають важливості й змісту без віри, без Божого благословення, – сказав С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 26 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 818

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація