Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наша духовність Роздрукувати

Митрополит Симеон: «Мир – це не обов’язково значить «без війни», насамперед, це мир душевний»

21 січня з нагоди завершення різдвяного циклу свят – Різдва Христового, Василя Великого та Хрещення Господнього - митрополит Вінницький і Барський Симеон разом з духовенством та співочим хором колядували для працівників обласної Ради й облдержадміністрації.
Для виконавчого апарату облради колядники заспівали старовинних колядок, які, як зауважив митрополит, можна співати аж до свята Стрітення Господнього (15 лютого). Владика Симеон побажав співробітникам обласної Ради успішної роботи протягом року, а також миру і достатку їхнім родинам.
– Бажаю вам миру. Того миру, який не обов’язково значить «без війни», а насамперед, миру душевного, який немислимий без Христа у серці, – зауважив митрополит Вінницький і Барський.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський від імені виконавчого апарату та голови Сергія Татусяка подякував духовенству за віншування і його чудовий музичний супровід.
– Дуже приємно у цих стінах чути духовні піснеспіви, які надихають на добрі справи та змушують задуматися про духовне, – сказав Ігор Кревський.
Наостанок митрополит Симеон освятив приміщення йорданською водою та подарував працівникам освячені іконки «Рождество Господа Бога».

Повернутись Створено: 21 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 774

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація