23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наша духовність Роздрукувати

Митрополит Симеон: «Мир – це не обов’язково значить «без війни», насамперед, це мир душевний»

21 січня з нагоди завершення різдвяного циклу свят – Різдва Христового, Василя Великого та Хрещення Господнього - митрополит Вінницький і Барський Симеон разом з духовенством та співочим хором колядували для працівників обласної Ради й облдержадміністрації.
Для виконавчого апарату облради колядники заспівали старовинних колядок, які, як зауважив митрополит, можна співати аж до свята Стрітення Господнього (15 лютого). Владика Симеон побажав співробітникам обласної Ради успішної роботи протягом року, а також миру і достатку їхнім родинам.
– Бажаю вам миру. Того миру, який не обов’язково значить «без війни», а насамперед, миру душевного, який немислимий без Христа у серці, – зауважив митрополит Вінницький і Барський.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський від імені виконавчого апарату та голови Сергія Татусяка подякував духовенству за віншування і його чудовий музичний супровід.
– Дуже приємно у цих стінах чути духовні піснеспіви, які надихають на добрі справи та змушують задуматися про духовне, – сказав Ігор Кревський.
Наостанок митрополит Симеон освятив приміщення йорданською водою та подарував працівникам освячені іконки «Рождество Господа Бога».

Повернутись Створено: 21 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 695

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація