Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наша спадщина Роздрукувати

Наталія Гетце: «Дерево роду» – проект, який зміцнює родини»

1 липня 2012 року в рамках Програми підтримки обдарованих людей «Майбутнє України» стартував новий обласний конкурс «Дерево роду». Організатор конкурсу, депутат Вінницької обласної Ради Наталія Гетце бажає залучити людей всіх поколінь до вшанування історії та традицій свого роду, відродити у вінничан відчуття необхідності історичної пам’яті та знання свого походження.

Депутат вважає, що на сьогодні традиції предків потроху зникають. Але не зникло відчуття необхідності історичної пам’яті. Тому у всьому світі зараз набуває популярності генеалогічна наука.
– Я хочу, щоб в конкурсі «Дерево роду» взяли участь цілі родини: діти, батьки, дідусі й бабусі! В цьому, власне, його сенс. Щоб цей спільний проект зміцнив і зблизив родини, подарував радість справжніх відкриттів, започаткував для багатьох родин нові традиції, – зазначила Наталія Гетце.
Щоб взяти участь у конкурсі необхідно зареєструватись на сайті ngettse.com.ua, провести генеалогічне дослідження свого роду та придумати ідею для висвітлення свого родового дерева. Це може бути цікавий малюнок, вишивка, бісер, різьба по дереву тощо. Фантазія учасників не обмежується. Також учасники можуть створити скриню знайдених у домашньому архіві матеріалів. Це можуть бути різні раритети, листи, щоденники, особисті речі або вирізки з газет і журналів. Учасникам необхідно описати свої напрацювання та бачення свого «дерева» і розмістити матеріали на конкурсній сторінці сайту Наталії Гетце.
Організатор переконана, що бажаючих взяти участь у конкурсі буде чимало, тому вона впевнена, що свій подарунок отримає кожен учасник. Найцікавіші проекти будуть відзняті на відео для створення документального фільму. А за результатами он-лайн голосування та за висновком журі буде обрано фіналістів конкурсу, які отримають цінні призи. Крім того, заплановано у Вінниці висадити Родинну алею з іменними деревами кращих учасників конкурсу.

 

Повернутись Створено: 9 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 944

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація