9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наше довкілля Роздрукувати

В області розпочато місячник благоустрою

Розпорядженням голови Вінницької обласної державної адміністрації Миколи Джиги в області стартував місячник благоустрою. 23 березня М.Джига провів з очільниками районів селекторну нараду з питання благоустрою територій.
В обговоренні нагального питання також взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Володимир Барецький, керівники профільних управлінь та відповідних служб.

Як було зазначено, місячник благоустрою є щорічним загальнообласним заходом, приуроченим до Великодніх та Першотравневих свят.
– Наведення порядку в екології, в навколишньому середовищі – це елементи нашої культури, здоров’я наших людей, це справа честі кожного із нас, - зауважив Микола Джига.
В ході наради були окреслені головні напрями роботи щодо виконання поставлених завдань та вирішення проблемних питань з благоустрою територій.
Зокрема, голова облдержадміністрації закликав вінничан відродити хорошу традицію у населених пунктах – проведення суботників, санітарних годин, прибирання парків і скверів, лісових насаджень.
Учасники селекторної наради зауважили, що відповідальність за чистоту та дотримання санітарних норм, прибирання і благоустрій територій буде нести кожний керівник району, кожний сільський голова, а контроль за виконанням поставлених завдань мають здійснювати депутати усіх рівнів.
– Ми повинні зробити все, щоб у плані чистоти наша область була показовою, – наголосив Микола Джига, завершуючи засідання.

Повернутись Створено: 23 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1130

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація