26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наше довкілля Роздрукувати

В області розпочато місячник благоустрою

Розпорядженням голови Вінницької обласної державної адміністрації Миколи Джиги в області стартував місячник благоустрою. 23 березня М.Джига провів з очільниками районів селекторну нараду з питання благоустрою територій.
В обговоренні нагального питання також взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Володимир Барецький, керівники профільних управлінь та відповідних служб.

Як було зазначено, місячник благоустрою є щорічним загальнообласним заходом, приуроченим до Великодніх та Першотравневих свят.
– Наведення порядку в екології, в навколишньому середовищі – це елементи нашої культури, здоров’я наших людей, це справа честі кожного із нас, - зауважив Микола Джига.
В ході наради були окреслені головні напрями роботи щодо виконання поставлених завдань та вирішення проблемних питань з благоустрою територій.
Зокрема, голова облдержадміністрації закликав вінничан відродити хорошу традицію у населених пунктах – проведення суботників, санітарних годин, прибирання парків і скверів, лісових насаджень.
Учасники селекторної наради зауважили, що відповідальність за чистоту та дотримання санітарних норм, прибирання і благоустрій територій буде нести кожний керівник району, кожний сільський голова, а контроль за виконанням поставлених завдань мають здійснювати депутати усіх рівнів.
– Ми повинні зробити все, щоб у плані чистоти наша область була показовою, – наголосив Микола Джига, завершуючи засідання.

Повернутись Створено: 23 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 973

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація