Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наше довкілля Роздрукувати

В області розпочато місячник благоустрою

Розпорядженням голови Вінницької обласної державної адміністрації Миколи Джиги в області стартував місячник благоустрою. 23 березня М.Джига провів з очільниками районів селекторну нараду з питання благоустрою територій.
В обговоренні нагального питання також взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Володимир Барецький, керівники профільних управлінь та відповідних служб.

Як було зазначено, місячник благоустрою є щорічним загальнообласним заходом, приуроченим до Великодніх та Першотравневих свят.
– Наведення порядку в екології, в навколишньому середовищі – це елементи нашої культури, здоров’я наших людей, це справа честі кожного із нас, - зауважив Микола Джига.
В ході наради були окреслені головні напрями роботи щодо виконання поставлених завдань та вирішення проблемних питань з благоустрою територій.
Зокрема, голова облдержадміністрації закликав вінничан відродити хорошу традицію у населених пунктах – проведення суботників, санітарних годин, прибирання парків і скверів, лісових насаджень.
Учасники селекторної наради зауважили, що відповідальність за чистоту та дотримання санітарних норм, прибирання і благоустрій територій буде нести кожний керівник району, кожний сільський голова, а контроль за виконанням поставлених завдань мають здійснювати депутати усіх рівнів.
– Ми повинні зробити все, щоб у плані чистоти наша область була показовою, – наголосив Микола Джига, завершуючи засідання.

Повернутись Створено: 23 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1011

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація