Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Наше свято Роздрукувати

Спікер і нардепи привітали вінницьких самоврядців

З Днем місцевого самоврядування самоврядців Вінницької області привітали народні депутати України Григорій Калетнік та Олег Зарубінський. З цієї нагоди вони прибули до Вінниці та відвідали урочистий концерт, який відбувся 7 грудня у театрі ім. Садовського.

Зокрема, О.Зарубінський зачитав вітальну телеграму від голови Верховної Ради Володимира Литвина. У зверненні спікер парламенту «визнає, що в країні назріла адміністративна реформа, яку Верховна Рада готова реалізовувати на законодавчому рівні».
Також В.Литвин у зверненні вказав на сучасні проблеми самоврядування: не розв’язане питання самодостатності територій; не здійснюється їхнє забезпечення матеріальними та технічними ресурсами; спостерігається великий відрив від виборця тих, кого обирають.
 Від себе Олег Зарубінський побажав, щоб «ноша, яку взяли на себе самоврядці Вінниччини, була посильною, а очікування громади від свого представника були виправдані».
Григорій Калетнік, вітаючи присутніх зі святом, назвав роботу в органах самоврядування «великим іспитом».


– Це іспит на довіру, який вам треба тримати наступні 5 років каденції, – звернувся народний депутат до винуватців свята.
Також Григорій Миколайович зробив колегам подарунок – пообіцяв організувати й забезпечити проведення 5-денного навчання для самоврядців Вінниччини у м.Хмільнику.
Урочисті заходи з нагоди професійного свята завершилися святковим концертом.

Повернутись Створено: 7 грудня 2010 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація