26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наше свято Роздрукувати

Спікер і нардепи привітали вінницьких самоврядців

З Днем місцевого самоврядування самоврядців Вінницької області привітали народні депутати України Григорій Калетнік та Олег Зарубінський. З цієї нагоди вони прибули до Вінниці та відвідали урочистий концерт, який відбувся 7 грудня у театрі ім. Садовського.

Зокрема, О.Зарубінський зачитав вітальну телеграму від голови Верховної Ради Володимира Литвина. У зверненні спікер парламенту «визнає, що в країні назріла адміністративна реформа, яку Верховна Рада готова реалізовувати на законодавчому рівні».
Також В.Литвин у зверненні вказав на сучасні проблеми самоврядування: не розв’язане питання самодостатності територій; не здійснюється їхнє забезпечення матеріальними та технічними ресурсами; спостерігається великий відрив від виборця тих, кого обирають.
 Від себе Олег Зарубінський побажав, щоб «ноша, яку взяли на себе самоврядці Вінниччини, була посильною, а очікування громади від свого представника були виправдані».
Григорій Калетнік, вітаючи присутніх зі святом, назвав роботу в органах самоврядування «великим іспитом».


– Це іспит на довіру, який вам треба тримати наступні 5 років каденції, – звернувся народний депутат до винуватців свята.
Також Григорій Миколайович зробив колегам подарунок – пообіцяв організувати й забезпечити проведення 5-денного навчання для самоврядців Вінниччини у м.Хмільнику.
Урочисті заходи з нагоди професійного свята завершилися святковим концертом.

Повернутись Створено: 7 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 986

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація