21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наше свято Роздрукувати

Спікер і нардепи привітали вінницьких самоврядців

З Днем місцевого самоврядування самоврядців Вінницької області привітали народні депутати України Григорій Калетнік та Олег Зарубінський. З цієї нагоди вони прибули до Вінниці та відвідали урочистий концерт, який відбувся 7 грудня у театрі ім. Садовського.

Зокрема, О.Зарубінський зачитав вітальну телеграму від голови Верховної Ради Володимира Литвина. У зверненні спікер парламенту «визнає, що в країні назріла адміністративна реформа, яку Верховна Рада готова реалізовувати на законодавчому рівні».
Також В.Литвин у зверненні вказав на сучасні проблеми самоврядування: не розв’язане питання самодостатності територій; не здійснюється їхнє забезпечення матеріальними та технічними ресурсами; спостерігається великий відрив від виборця тих, кого обирають.
 Від себе Олег Зарубінський побажав, щоб «ноша, яку взяли на себе самоврядці Вінниччини, була посильною, а очікування громади від свого представника були виправдані».
Григорій Калетнік, вітаючи присутніх зі святом, назвав роботу в органах самоврядування «великим іспитом».


– Це іспит на довіру, який вам треба тримати наступні 5 років каденції, – звернувся народний депутат до винуватців свята.
Також Григорій Миколайович зробив колегам подарунок – пообіцяв організувати й забезпечити проведення 5-денного навчання для самоврядців Вінниччини у м.Хмільнику.
Урочисті заходи з нагоди професійного свята завершилися святковим концертом.

Повернутись Створено: 7 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1024

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація