Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Наші ініціативи Роздрукувати

Обласна Рада просить парламент не допустити закриття шкіл

Вінницька обласна Рада прийняла рішення звернутися до Верховної Ради України з низкою пропозицій щодо законодавчого врегулювання відносин у сфері освіти. За це проголосували депутати 15 липня на черговій сесії ОР.

Пропозиції обласної Ради стосуються проблемних на сьогодні питань ліквідації та реорганізації шкіл. За словами голови облради Сергія Татусяка, влада області стоїть на позиції, що жоден навчальний заклад не може бути закрито без згоди на те територіальної громади.
Відтак депутати пропонують законодавцю внести до Закону України «Про загальну середню освіту» норму, згідно з якою «у сільській місцевості ліквідація навчальних закладів допускається лише за згодою територіальних громад», а «рішення про реорганізацію навчальних закладів приймається більшістю голосів складу депутатів районної ради».
Також, на думку народних обранців Вінниччини, варто законодавчо закріпити поняття «малокомплектний начальний заклад» із чітко визначеним кількісним складом школярів. А саме: 10 і менше учнів для шкіл І-го ступеня, 40 і менше – І-ІІ-го ступенів, 80 і менше – для шкіл І-ІІІ-го ступенів.
З огляду на це, обласні депутати пропонують парламенту переглянути принцип фінансування малокомплектних шкіл.
Слід відзначити, що вищезазначені пропозиції сформувалися в результаті проведення у травні громадських (депутатських) слухань «Про стан та перспективи розвитку системи загальної середньої освіти Вінниччини».

 

Повернутись Створено: 18 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 878

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація