23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наші ініціативи Роздрукувати

Обласна Рада просить парламент не допустити закриття шкіл

Вінницька обласна Рада прийняла рішення звернутися до Верховної Ради України з низкою пропозицій щодо законодавчого врегулювання відносин у сфері освіти. За це проголосували депутати 15 липня на черговій сесії ОР.

Пропозиції обласної Ради стосуються проблемних на сьогодні питань ліквідації та реорганізації шкіл. За словами голови облради Сергія Татусяка, влада області стоїть на позиції, що жоден навчальний заклад не може бути закрито без згоди на те територіальної громади.
Відтак депутати пропонують законодавцю внести до Закону України «Про загальну середню освіту» норму, згідно з якою «у сільській місцевості ліквідація навчальних закладів допускається лише за згодою територіальних громад», а «рішення про реорганізацію навчальних закладів приймається більшістю голосів складу депутатів районної ради».
Також, на думку народних обранців Вінниччини, варто законодавчо закріпити поняття «малокомплектний начальний заклад» із чітко визначеним кількісним складом школярів. А саме: 10 і менше учнів для шкіл І-го ступеня, 40 і менше – І-ІІ-го ступенів, 80 і менше – для шкіл І-ІІІ-го ступенів.
З огляду на це, обласні депутати пропонують парламенту переглянути принцип фінансування малокомплектних шкіл.
Слід відзначити, що вищезазначені пропозиції сформувалися в результаті проведення у травні громадських (депутатських) слухань «Про стан та перспективи розвитку системи загальної середньої освіти Вінниччини».

 

Повернутись Створено: 18 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 783

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація