Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наші ініціативи Роздрукувати

Обласна Рада просить парламент не допустити закриття шкіл

Вінницька обласна Рада прийняла рішення звернутися до Верховної Ради України з низкою пропозицій щодо законодавчого врегулювання відносин у сфері освіти. За це проголосували депутати 15 липня на черговій сесії ОР.

Пропозиції обласної Ради стосуються проблемних на сьогодні питань ліквідації та реорганізації шкіл. За словами голови облради Сергія Татусяка, влада області стоїть на позиції, що жоден навчальний заклад не може бути закрито без згоди на те територіальної громади.
Відтак депутати пропонують законодавцю внести до Закону України «Про загальну середню освіту» норму, згідно з якою «у сільській місцевості ліквідація навчальних закладів допускається лише за згодою територіальних громад», а «рішення про реорганізацію навчальних закладів приймається більшістю голосів складу депутатів районної ради».
Також, на думку народних обранців Вінниччини, варто законодавчо закріпити поняття «малокомплектний начальний заклад» із чітко визначеним кількісним складом школярів. А саме: 10 і менше учнів для шкіл І-го ступеня, 40 і менше – І-ІІ-го ступенів, 80 і менше – для шкіл І-ІІІ-го ступенів.
З огляду на це, обласні депутати пропонують парламенту переглянути принцип фінансування малокомплектних шкіл.
Слід відзначити, що вищезазначені пропозиції сформувалися в результаті проведення у травні громадських (депутатських) слухань «Про стан та перспективи розвитку системи загальної середньої освіти Вінниччини».

 

Повернутись Створено: 18 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація