Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Наші ініціативи Роздрукувати

Обласна Рада продовжує роботу над стратегією розвитку громад

Обласна Рада продовжує організацію виїзних заходів у територіальних громадах, спрямованих на розробку стратегії розвитку територій. Наступного тижня планується розширене засідання виконкому у с.Агрономічному Вінницького району. Участь у зібранні візьме голова обласної Ради Сергій Татусяк та керівництво району.

Попередній робочий план заходу 23 січня Сергій Татусяк обговорив із сільським головою с.Агрономічного Володимиром Постовим. Голова облради наголосив, що інформація про стратегію розвитку має дійти до кожного жителя громади.
– Участь у роботі мають взяти всі без винятку: освітяни, соціальна сфера, бізнес, школярі. Впевнений, кожен може внести раціональне зерно у стратегію, – зауважив С.Татусяк.
Він наголосив, що близько 50% сільських голів нинішньої каденції вперше обіймають доручену їм посаду. Відтак у них нема досвіду, а іноді бракує знань для певної роботи.
– Працюючи у територіальних громадах протягом минулого року, я пересвідчився, що більшість сільських голів хочуть щось міняти, робити на краще, але не знають як. Тому ми повинні надавати їм постійну методичну та консультативну допомогу. Це стосується і написання стратегії, – підкреслив С.Татусяк.
Голова нагадав, що робота над стратегією у територіальних громадах триватиме до кінця 3-го кварталу цього року. Після чого напрацьовані матеріали мають бути узагальнені у проект Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року. Надалі документ має пройти погодження з постійними комісіями та винесений на розгляд сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 24 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 835

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація