Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наші ініціативи Роздрукувати

Обласна Рада продовжує роботу над стратегією розвитку громад

Обласна Рада продовжує організацію виїзних заходів у територіальних громадах, спрямованих на розробку стратегії розвитку територій. Наступного тижня планується розширене засідання виконкому у с.Агрономічному Вінницького району. Участь у зібранні візьме голова обласної Ради Сергій Татусяк та керівництво району.

Попередній робочий план заходу 23 січня Сергій Татусяк обговорив із сільським головою с.Агрономічного Володимиром Постовим. Голова облради наголосив, що інформація про стратегію розвитку має дійти до кожного жителя громади.
– Участь у роботі мають взяти всі без винятку: освітяни, соціальна сфера, бізнес, школярі. Впевнений, кожен може внести раціональне зерно у стратегію, – зауважив С.Татусяк.
Він наголосив, що близько 50% сільських голів нинішньої каденції вперше обіймають доручену їм посаду. Відтак у них нема досвіду, а іноді бракує знань для певної роботи.
– Працюючи у територіальних громадах протягом минулого року, я пересвідчився, що більшість сільських голів хочуть щось міняти, робити на краще, але не знають як. Тому ми повинні надавати їм постійну методичну та консультативну допомогу. Це стосується і написання стратегії, – підкреслив С.Татусяк.
Голова нагадав, що робота над стратегією у територіальних громадах триватиме до кінця 3-го кварталу цього року. Після чого напрацьовані матеріали мають бути узагальнені у проект Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року. Надалі документ має пройти погодження з постійними комісіями та винесений на розгляд сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 24 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 768

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація