26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наші ініціативи Роздрукувати

Місцеве самоврядування повинне активізувати роботу із залучення інвестицій

Протягом 2011 року обласна Рада ефективно вирішувала актуальні проблеми розвитку сіл, селищ, міст області шляхом їхньої участі в обласних конкурсах. Про це зауважив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час засідання колегії обласної державної адміністрації 7 лютого. Голова наголосив, що торік збільшився не тільки обсяг фінансування конкурсу, але й кількість учасників, розширилася тематика і напрями проектів.

Як прозвітував Сергій Татусяк перед членами колегії, зі 158 проектів, поданих у минулому році, – 60 отримали позитивний експертний висновок і їх визнано переможцями конкурсу.
– Серед найактивніших учасників хочу відзначити такі райони, як: Томашпільський – 16 проектів, Теплицький – 14, Барський і Хмільницький по 11 проектів, Липовецький – 9, – повідомив голова.
Він також назвав територіальні одиниці, які проявляють пасивність щодо участі у подібних конкурсах. Це міста Вінниця та Хмільник (подали по 1 проекту), Вінницький, Крижопільський, Могилів-Подільський, Мурованокуриловецький, Ямпільський райони і місто Могилів-Подільський – по 2 проекти. Жодного проекту не подав м.Ладижин.
Ще один конкурс, оголошений та проведений обласною Радою у 2011 році, стосувався кращої організації робіт в рамках двомісячника благоустрою населених пунктів області. Переможцям конкурсу було виділено 150 тис. грн. з обласного бюджету.
Сергій Татусяк зазначив, що, на превеликий жаль, в 2011 році не були профінансовані 9 традиційних конкурсів.
– Це ще раз застерігає – ми не повинні надіятися на бюджети – сільські, районні, обласний – у них видатки обмежені. Вихід один – активізувати роботу із залучення інвестицій. Беріть приклад з громад, які вже працюють з іноземними партнерами. Вони за кілька років співпраці змогли за європейські кошти відремонтували школи, клуби, отримати комп’ютерне обладнання, пожежні та медичні автомобілі, – звернувся С.Татусяк до очільників районів.
Він рекомендував колегам-посадовцям залучати до цієї роботи на громадських засадах інтелігенцію, людей з активною життєвою позицією. Це європейська практика роботи місцевих органів самоврядування, резюмував голова облради.

 

Повернутись Створено: 8 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 661

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація