21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наші ініціативи Роздрукувати

Місцеве самоврядування повинне активізувати роботу із залучення інвестицій

Протягом 2011 року обласна Рада ефективно вирішувала актуальні проблеми розвитку сіл, селищ, міст області шляхом їхньої участі в обласних конкурсах. Про це зауважив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час засідання колегії обласної державної адміністрації 7 лютого. Голова наголосив, що торік збільшився не тільки обсяг фінансування конкурсу, але й кількість учасників, розширилася тематика і напрями проектів.

Як прозвітував Сергій Татусяк перед членами колегії, зі 158 проектів, поданих у минулому році, – 60 отримали позитивний експертний висновок і їх визнано переможцями конкурсу.
– Серед найактивніших учасників хочу відзначити такі райони, як: Томашпільський – 16 проектів, Теплицький – 14, Барський і Хмільницький по 11 проектів, Липовецький – 9, – повідомив голова.
Він також назвав територіальні одиниці, які проявляють пасивність щодо участі у подібних конкурсах. Це міста Вінниця та Хмільник (подали по 1 проекту), Вінницький, Крижопільський, Могилів-Подільський, Мурованокуриловецький, Ямпільський райони і місто Могилів-Подільський – по 2 проекти. Жодного проекту не подав м.Ладижин.
Ще один конкурс, оголошений та проведений обласною Радою у 2011 році, стосувався кращої організації робіт в рамках двомісячника благоустрою населених пунктів області. Переможцям конкурсу було виділено 150 тис. грн. з обласного бюджету.
Сергій Татусяк зазначив, що, на превеликий жаль, в 2011 році не були профінансовані 9 традиційних конкурсів.
– Це ще раз застерігає – ми не повинні надіятися на бюджети – сільські, районні, обласний – у них видатки обмежені. Вихід один – активізувати роботу із залучення інвестицій. Беріть приклад з громад, які вже працюють з іноземними партнерами. Вони за кілька років співпраці змогли за європейські кошти відремонтували школи, клуби, отримати комп’ютерне обладнання, пожежні та медичні автомобілі, – звернувся С.Татусяк до очільників районів.
Він рекомендував колегам-посадовцям залучати до цієї роботи на громадських засадах інтелігенцію, людей з активною життєвою позицією. Це європейська практика роботи місцевих органів самоврядування, резюмував голова облради.

 

Повернутись Створено: 8 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 679

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація