Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наші ініціативи Роздрукувати

Вінницькі самоврядці прагнуть удосконалення антикорупційного закону

Постійна комісія обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян на чолі з Віталієм Мрачковським напрацювала кілька пропозицій до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Дані ініціативи голова комісії озвучив на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 13 березня. Члени ради проголосували за те, щоб пропозиції комісії направити у Комітет Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

На думку авторів пропозицій, законодавці мають врахувати та внести як поправки до закону «Про засади запобігання і протидії корупції» такі моменти.
Перше – переглянути систему оцінки діяльності правоохоронних органів за кількісними показниками. Адже часто у гонитві за показниками правоохоронці складають протоколи про скоєння корупційних правопорушень без достатніх на те підстав.
Друга пропозиція – ініціювати перед Президентом України створення якісно нового спеціально уповноваженого органу, який би виявляв, розслідував та припиняв корупційні правопорушення. Міліція та прокуратура, на думку авторів, не може ефективно цим займатися, оскільки вони самі визнанні громадянами України найбільш корумпованими органами у державі.
Третє – передбачити у законі «Про засади запобігання і протидії корупції» відповідальність за незаконне звинувачення у корупції та виписати механізм компенсації моральних та матеріальних збитків «жертвам» звинувачення.
Голова обласної Ради підтримав розроблені комісією пропозиції та назвав роботу щодо запобігання та протидії корупції в області ефективною. Крім того, головам районних рад та міським головам міст обласного значення Сергій Татусяк доручив напрацювати місцеві антикорупційні програми, на зразок обласної, яку обласна Рада затвердила у грудні минулого року.

Повернутись Створено: 13 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 752

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація